Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Przed tobą oficjalne zapytania i emocjonalne lub kreatywne niespodzianki, drogi Koziorożcu! Wykorzystaj wpływ Słońca w Pannie do 22-go i Merkurego do 6-go, aby rozwiązać problemy administracyjne lub podjąć działania. W twojej konstelacji ciężkie planety zodiaku, z wyjątkiem pierwszej dekady, twoja osobowość ulega zmianie powoli, ale znacząco. Mars w Baranie spowoduje konfliktową atmosferę w domu lub rodzinie! Zwróć uwagę na swoją intuicję, Neptun zachęca cię do równowagi w drugiej dekadzie. W pierwszej dekadzie, Uran w Byku przyniesie niespodziewane sytuacje w sprawach sercowych lub w związku z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Od 7-go do 30-go twoje uczucia będą intensywne. W ostatnim tygodniu dosięgniesz sufitu w pracy, nadszedł czas upadku.

Miłość

W pierwszym tygodniu, Wenus w Raku, naprzeciw twojego znaku, wspiera twoje życie miłosne. Następnie przechodzi do Lwa, od 7-go do 30-go, i ta emocjonalna intensywność zaczyna cię przytłaczać, szczególnie odkąd Mars w Baranie dodatkowo wzmacnia tę ognistą siłę przez cały miesiąc. Możesz odczuwać chęć kontroli, a może uczucia są dla ciebie zbyt wymagające. Uspokój swoje bojowe nastawienie.

Nasza rada dla Ciebie

Zajmij się swoimi dokumentami urzędowymi, to jest odpowiedni moment! Początek roku szkolnego to odpowiedni czas, aby zadbać praktycznie i konkretnie o swój biznes. Siły Ziemi zachęcają cię stabilizacji. Sprawy sercowe nie są twoim priorytetem.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko