Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2020 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Lepszy umysł i chęć ucieczki, droga Panno! Będziesz chciał zmienić swoje nawyki. Spokojnie, ale pewnie Uran przynosi powiew wolności w pierwszej dekadzie. Do 22-go w twoim domu Słońce, w towarzystwie Merkurego aż do 6-go: lepsze myślenie i pomysły do wdrożenia. Mars wspiera jesienną introspekcję: co musisz zmienić w kwestiach finansowych lub uczuciowych? Neptun, w obliczu twojego znaku w drugiej dekadzie, nadal powoduje duchowe zamieszanie i niekonwencjonalne pomysły dotyczące twoich relacji w związku. Sprawy emocjonalne są pod wpływem ciężkich planet wszechświata, twój sposób kochania lub tworzenia ulega silnej przemianie. Będziesz zadowolony z kontaktów towarzyskich aż do 6-go, po czym Wenus zachęci cię do przeanalizowania swoich uczuć? Od 23-go do 30-go głównym punktem będą pieniądze!

Miłość

Po 7-mym, być może, będziesz chciał wyrazić swoje uczucia, ale będzie ci jakoś niezręcznie. To dlatego, że Wenus w Lwie nie będzie zgodna z twoją emocjonalną energiią. Jednak twoje libido będzie silne, możesz wtedy intensywniej przeżywać swoją zmysłowość ze szkodą dla twojej uczuciowości. Być może poczułeś odrobinę emocjonalnej samotności, jednak nie analizuj zbytnio swoich uczuć, bądź obecny tu i teraz.

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc na pół gwizdka. Będziesz wiedział, jak zaczekać na lepsze, aby żyć tym, do czego dążysz. Twoja natura bardzo dobrze aklimatyzuje się w przestrzeni i czasie. Skup się na celu, a nie na czasie, który jest potrzebny, aby go osiągnąć.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko