Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 20/09/2020

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

W centrum uwagi spotkania i wspaniałe towarzysko-zawodowe przyjaźnie, drogi Raku! Słońce, aż do 22-go w Pannie, w pięknym aspekcie twojego znaku, otwiera cię na kontakty, zmianę miejsca i optymizm! Merkury towarzyszy tym energiom aż do 6-go, potem sprzyja twojemu domowi i rodzinie do 27-go. Mars w Baranie wzmacnia twoją karierę lub przeznaczenie. Powracasz! Twoje zamiary zyskują aprobatę dzięki Uranowi w Byku, w pierwszej dekadzie. Nadszedł czas, aby zacząć realizować plany! Sprawy małżeńskie lub partnerskie w ostatnich dwóch dekadach będą pod wpływem ciężkich planet nieba: czekają cię zmiany, który nastąpią, bez względu na to, co zrobisz! Piękne duchowe otwarcie w drugiej dekadzie. Od 23-go docenisz jak to dobrze być w domu!

Miłość

Wenus, w twoim znaku aż do 6-go, obdarowuje cię charyzmą i pragnieniem miłości. Potem nastąpi ślizg w kierunku Lwa i pojawi się chęć posiadania. Twoje uczucie jest pełne i wzniosłe. Entuzjastyczny Mars, w pięknym aspekcie twojego znaku, wnosi ogień do twoich pragnień i twojego sposobu kochania. Z pewnością będzie to dla ciebie wstrząs, ponieważ twoja delikatna natura obawia się wszystkiego, co parzy!

Nasza rada dla Ciebie

Aktywny miesiąc, skupiony wokół kręgu towarzyskiego, twoja zawodowa rola wykorzystuje twoją dynamikę, która jest odrobinę przesadna. Wszechświat trzęsie tobą od jakiegoś czasu, ale jest to dla twojego rozwoju. Nie spiesz się, wszystko przyjdzie do tych, którzy czekają!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko