Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Wrzesień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2022

Lew zbliża się do tego powrotu z nowym spojrzeniem. Bardzo zrelaksowany, po okresie wakacyjnym, jesteś wzmocniony, aby blokować negatywne emocje. Jeśli od początku miesiąca sądzisz, że jesteś nieskuteczny, to dlatego, że o tym myślisz. Nic cię nie dotyczy, ponieważ nie pozwalasz, by coś się pojawiło, Lew jest silny i to widać. Twój nastrój zwycięzcy przeraża niektórych, bo teraz jesteś jak kukułka. W tym miesiącu przeważa twoja pozytywność, nie pozwalasz się opanować melancholijnym pomysłom, decydujesz się iść naprzód, tworzysz plany, czerpiesz najwięcej ze spotkań; społecznie wszystko idzie jak najlepiej. Życie rodzinne jest reprezentowane jako twój filar i twoja siła.

Miłość

Twoje miłości idą dobrze, żonglujesz między pracą a życiem emocjonalnym; prowadzisz taniec w dwóch obszarach. W kierunku 14. między wymianą dobrych i lojalnych usług nie wiesz, gdzie się zwrócić. Jednak ze względu na twoją wrażliwość potrzebne jest jakieś ostrzeżenie; możesz zostać obrażony przez jednego z krewnych.

Nasza rada dla Ciebie

Zachowanie optymizmu jest niezbędne dla dobrego samopoczucia. Wiesz, jak rozpoznać szanse, gdy się pojawiają; miesiąc jest korzystny na wszystkich poziomach. Skieruj swoje priorytety, zrób wszystko, aby znaleźć równowagę.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko