Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Wrzesień 2023

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2023

Wiele się dzieje! Nieprzewidziane przeszkody spowalniają twój postęp! Twój nastrój może się pogorszyć. Nie poddawaj się opóźnieniom i rozczarowaniom. Mars pomaga ci radzić sobie z zagrożeniami i znajdować kompromisy. Wenus, która jest w twoim znaku, zachęca cię, abyś dał z siebie wszystko. Wzmacnia twoje pragnienie sukcesu pomimo licznych trudności. Motywuje cię do konfrontacji z rzeczywistością. Twoja ogromna charyzma dobrze wpływa na twoje zainteresowania, ale nadal musisz podjąć wysiłek, aby osiągnąć swoje cele. W tym miesiącu, gdy okoliczności są odpowiednie, nie musisz polegać na swoich zdolnościach uwodzenia, aby osiągnąć to, czego chcesz. Pokaż, że można radzić sobie inaczej.

Miłość

Twoje relacje z bliskimi lub z małżonkiem są dobre. Twój urok wywołuje fascynację. W tym miesiącu twoje uczucia nabierają kolorów dzięki satysfakcjonującemu życiu towarzyskiemu. W rezultacie, niepewności odchodzą, pozostawiając miejsce dla uczuć i pasji.

Nasza rada dla Ciebie

Sprawy wyglądają dobrze, jeśli chodzi o uczucia. Z drugiej strony wszystko jest bardziej skomplikowane, jeśli chodzi o twoją karierę. Zaangażowanie się w kłótnie nie pomoże ci, a wręcz przeciwnie. Idź na ustępstwa, a będzie lepiej.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko