Dzisiaj, Piątek 22 Styczeń 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes | 01/01/2021 - zmodyfikowano 22/01/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Od przybycia Jowisza do Bliźniąt rozwijasz się w atmosferze, która ci odpowiada. 3. Pluton pojawia się ponownie w Koziorożcu, a 5. Mars osiada w Raku. Energie powodują odwrócenie nieoczekiwanych sytuacji, ale do 9. Merkury w Lwie pomaga je przezwyciężyć lub zignorować. Następnie zagrożenia nabierają pełnego wymiaru. Masz większy problem z docenieniem korzyści, jakie oferuje ci Jowisz. Cokolwiek robisz, narażasz sie na szwank lub stajesz przed wyzwaniem ze strony krytycznego otoczenia. Nie nadużywaj siły. Zamiast tego obserwuj pojawiające się problemy, a naturalnie znajdziesz rozwiązania, które będą pasować każdemu.

Miłość

Dzięki obecności Wenus w Wadze chcesz się zaangażować. Następnie zmieniasz zdanie, ponieważ wolisz zachować wolność. Twoi bliscy są cierpliwi, ale na dłuższą metę mogą zrezygnować. Jeśli masz problem ze znalezieniem właściwego kompromisu, zacznij czerpać inspirację z Wenus w Skorpionie od 24.

Nasza rada dla Ciebie

Chociaż to kuszące, nie denerwuj się. Zachowaj ostrożność. Działaj świadomie. Pozwoli ci to uniknąć napadów euforii lub gniewu, które działają przeciwko tobie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko