Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Mars się oddala, a Wenus w Wadze przejmuje władzę do 23. Potem pojawia się Słońce. Te energie są mniej przedsiębiorcze, ale pomagają ci tworzyć szczęśliwe więzi z innymi. Jowisz w Bliźniętach rozwija sprzyjające okoliczności dla realizacji twoich celów. Nieoczekiwane propozycje pojawiają się znikąd. Twoje umiejętności są doceniane i poszukiwane. Jednak energie pochodzące od Merkurego i Słońca w Pannie wzmacniają niepokoje, które pochodzą z Saturna. Chociaż szczęście się do ciebie uśmiecha, niepowodzenia uniemożliwiają ci robienie tego, co chcesz i czego potrzebujesz. Unikanie tych zagrożeń może być rozwiązaniem, ale potrwa krótko. Dokonaj niezbędnych poprawek, a wszystko będzie dobrze.

Miłość

Wenus w Wadze rozwiewa nieporozumienia z ostatnich tygodni. Dzięki tym dobrym falom czujesz się swobodnie z innymi. Twój potencjał uwodzenia działa na pełnych obrotach. Dzięki wpływom Jowisza czynisz cuda. Jeśli przez przypadek sprawy się skomplikują, odwrócą się na twoją korzyść.

Nasza rada dla Ciebie

Sytuacja wygląda dobrze, ale możesz doświadczyć nieoczekiwanych wpadek. Nie chowaj głowy w piasek. Powiadom o tym swoich rozmówców. Zrozumieją i wszystko będzie dobrze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko