Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Mars się oddala, a Wenus w Wadze przejmuje władzę do 23. Potem pojawia się Słońce. Te energie są mniej przedsiębiorcze, ale pomagają ci tworzyć szczęśliwe więzi z innymi. Jowisz w Bliźniętach rozwija sprzyjające okoliczności dla realizacji twoich celów. Nieoczekiwane propozycje pojawiają się znikąd. Twoje umiejętności są doceniane i poszukiwane. Jednak energie pochodzące od Merkurego i Słońca w Pannie wzmacniają niepokoje, które pochodzą z Saturna. Chociaż szczęście się do ciebie uśmiecha, niepowodzenia uniemożliwiają ci robienie tego, co chcesz i czego potrzebujesz. Unikanie tych zagrożeń może być rozwiązaniem, ale potrwa krótko. Dokonaj niezbędnych poprawek, a wszystko będzie dobrze.

Miłość

Wenus w Wadze rozwiewa nieporozumienia z ostatnich tygodni. Dzięki tym dobrym falom czujesz się swobodnie z innymi. Twój potencjał uwodzenia działa na pełnych obrotach. Dzięki wpływom Jowisza czynisz cuda. Jeśli przez przypadek sprawy się skomplikują, odwrócą się na twoją korzyść.

Nasza rada dla Ciebie

Sytuacja wygląda dobrze, ale możesz doświadczyć nieoczekiwanych wpadek. Nie chowaj głowy w piasek. Powiadom o tym swoich rozmówców. Zrozumieją i wszystko będzie dobrze.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko