Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Byk na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Od 5. przeniesienie Marsa do Raka ukierunkowuje cię do tego, co najważniejsze. Nie chcesz ciągłego poczucia niestabliności. Przeanalizuj swoje zwyczaje i nawyki. Jeśli chodzi o ludzi, którzy cię denerwują, znikną z twojego pola widzenia już 10-go. Merkury potwierdza, że aby dać z siebie wszystko i być skutecznym, musisz odnosić się z szacunkiem do ludzi, którzy są wpływowi. Ogólnie rzecz biorąc, miesiąc wygląda dobrze. W końcu odnajdujesz spokój, który tak bardzo ci się podoba. Masz czas na odpoczynek. Jednak wraz z pojawieniem się Wenus w Skorpionie 24. wszystko może się pogorszyć. Aby tego uniknąć, witaj z uśmiechem to, co przynosi dzień.

Miłość

Wenus jest w Wadze do 23. Chociaż nie ma na ciebie wpływu, czyni cię to bardziej przyjaznym i elastycznym. Zachęca do ustępstw bez zmuszania cię do używania mocnych słów. 24 z Wenus w Skorpionie atmosfera jest bardziej przenikliwa. Dostosuj się do otoczenia i nie zamykaj się w swoim świecie.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy ustępujesz, sprawy stają się prostsze. Więc kiedy Wenus pojawia się w Skorpionie, idź na kompromis. Będzie to lepsze niż nieustanna walka.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko