Dzisiaj, Wtorek 13 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 13/04/2021

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Od 5. przeniesienie Marsa do Raka ukierunkowuje cię do tego, co najważniejsze. Nie chcesz ciągłego poczucia niestabliności. Przeanalizuj swoje zwyczaje i nawyki. Jeśli chodzi o ludzi, którzy cię denerwują, znikną z twojego pola widzenia już 10-go. Merkury potwierdza, że aby dać z siebie wszystko i być skutecznym, musisz odnosić się z szacunkiem do ludzi, którzy są wpływowi. Ogólnie rzecz biorąc, miesiąc wygląda dobrze. W końcu odnajdujesz spokój, który tak bardzo ci się podoba. Masz czas na odpoczynek. Jednak wraz z pojawieniem się Wenus w Skorpionie 24. wszystko może się pogorszyć. Aby tego uniknąć, witaj z uśmiechem to, co przynosi dzień.

Miłość

Wenus jest w Wadze do 23. Chociaż nie ma na ciebie wpływu, czyni cię to bardziej przyjaznym i elastycznym. Zachęca do ustępstw bez zmuszania cię do używania mocnych słów. 24 z Wenus w Skorpionie atmosfera jest bardziej przenikliwa. Dostosuj się do otoczenia i nie zamykaj się w swoim świecie.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy ustępujesz, sprawy stają się prostsze. Więc kiedy Wenus pojawia się w Skorpionie, idź na kompromis. Będzie to lepsze niż nieustanna walka.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko