Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Wrzesień 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Jeśli masz tendencję do rozpraszania się pod wpływem energii Jowisza w Bliźniętach, powrót Plutona w Koziorożcu postawi cię na właściwej drodze! Rygor emanujący z Panny uspokaja. Twoi bliscy są znacznie mniej wymagający. Nie traktujesz już ich rad jako krytyki. Relacje są przyjemne i konstruktywne. Dlatego twoje spotkania są pełne zrozumienia, które prowadzi do sukcesu. Przestajesz zachowywać dystans. Twoje obowiązki zostały uproszczone. Nabierają nowego znaczenia. Twoje zobowiązania nie są już niemożliwe. Zostaniesz wyznaczony do zrobienia tego, co niezbędne. Jowisz nadal przedstawia swoje propozycje. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaakceptował niektóre z nich, ale tylko wtedy, gdy są one zgodne z twoim kodeksem etycznym.

Miłość

Bliskie osoby chcą zrozumieć twoje postępowanie. Ci, którzy są odważni, rzucają się na głęboką wodę. Ci, którzy są mniej ryzykowni, starają się rozmawiać. Dopiero od 24. jesteś wrażliwy na ich uwagi. Zaczynasz rozumieć ich znaczenie.

Nasza rada dla Ciebie

Energie Jowisza są w tym okresie pozytywne. Jednak aby uzyskać z nich to, co najlepsze korzystaj z nich oszczędnie. Dzięki temu wszystko pójdzie gładko i bez przeszkód.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko