Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2024

Aż do 9. Merkury w Lwie prowadzi cię, wbrew twojej woli, do trudnych sytuacji i spotkań z ludźmi. Nie poddawaj się. Działaj. Otwórz się na to, co nowe i spotkaj z innymi ludźmi, którzy zmienią twoje postrzeganie świata. Stopniowo odświeżasz relacje, rozwijając nowe kontakty, które będą ci służyć w odpowiednim czasie. Tymczasem Mars w Raku i Merkury w Pannie delikatnie prowadzą cię z powrotem do stylu życia, który bardzo ci się podoba. Ta kombinacja energii sprawia, że ponownie nawiązujesz kontakt z ludźmi, z którymi prowadzisz konstruktywne i ekscytujące rozmowy. 24. przybycie Wenus do twojego znaku ożywia cię emocjonalnie. Powrót Plutona do Koziorożca zachęca cię, byś mądrze używał swojej umiejętności uwodzenia.

Miłość

Saturn ogranicza twoje uczucia do minimum. To sprawia, że jesteś osobą wybredną. Może też powodować, że trzymasz się z daleka. Gwiazdy w Lwie zmuszają cię do opuszczenia swojej jaskini. Obecność Panny angażuje cię, zachęcając do głębszych kontaktów z najbliższymi.

Nasza rada dla Ciebie

Masz moc uwodzenia, która jest z pewnością tajemnicza, ale także fascynująca. Użyj tej mocy, a jeśli boisz się, że zwróci się przeciwko tobie, zaczerp inspirację ze swojego doświadczenia.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko