Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Pomiędzy biznesem rodzinnym a kwestiami dotyczącymi nieruchomości nie zabraknie Ci pracy! Energie Panny: Słońce od 1. do 22. i Merkury od 2. do 18., skupią uwagę na Twoim życiu rodzinnym. Cokolwiek się wydarzy, warto zacząć od precyzyjnej komunikacji. Uran w Twoim znaku, nadaje Twojej życiu szybsze tempo. Ale naucz się odróżniać dobre kompromisy od nerwowych zagrywek. Twoje relacje będą spokojne od 1. do 18. Wtedy planety skupią się na Twoich najbliższych. Pod wpływem Marsa w Wadze do 21-ego, będziesz pełen ciepłych uczuć względem swoich dzieci lub partnera. Następnie planeta zbliża się do Skorpiona, powodując jeszcze więcej pracy! Saturn w Rybach od 2. wymaga, abyś usystematyzował swoje najbliższe plany lub swoje cele. Twoi przyjaciele są gotowi do pomocy. Koniec miesiąca będzie pełen pasji!

Miłość

Nawet jeśli aktualnie Twoja wolność wydaje się najważniejsza, będzie Ci zależało na rozpieszczaniu swojego partnera lub okazywaniu mu miłości. Dlatego warto przeprowadzić poważne rozmowy od 19. do 30. i zdecydować się na większe zaangażowanie od 1. do 21.

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się aktywny i ekscytujący miesiąc, jednak staraj się uważać na ewentualne napięcia w pracy lub ze znajomymi. Mogą przynieść negatywne konsekwencje: bądź ostrożny!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko