Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Byk na Wrzesień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Między miłością a obowiązkami ten miesiąc zapowiada się bardzo pracowicie! Do 22. energie Panny (Słońce i Merkury od 2. do 18.) intensywnie wpływają na Twoją sferę emocjonalną. W centrum zainteresowania będzie Twój partner lub Twoje dzieci, jeśli jesteś rodzicem. Wenus w Lwie do 18., stara się pokazać Ci piękno Twojego codziennego życia, jednak czyni to w nieuporządkowany sposób. Nie wymagaj zbyt wiele od swoich najbliższych. Następnie Wenus zbliża się do Panny, a Twoja sfera rodzinna staje się dla Ciebie najważniejsza. Mars pobudza Cię do działania, a Twoja energia od 1. do 21. skupia się na celach zawodowych. Będziesz niezwykle skuteczny. Warto nie zapominać też o partnerach lub współpracownikach. Możliwe będą radykalne zmiany dotyczące Twojego dalszego zachowania. Polegaj na lojalnych i serdecznych osobach, a także na starych przyjaciołach.

Miłość

To doskonały czas na ciekawy romans. Będziesz pełen entuzjazmu i pasji do 18., a potem do końca miesiąca całkowicie pochłonie Cię miłosć i namiętność. Twoja zmysłowość będzie wręcz nieokiełznana do 21-go, ale wtedy też Twoje pragnienia staną się dziesięciokrotnie większe! W końcu zadowolisz swojego partnera i udowodnisz, że jesteś do niego przywiązany.

Nasza rada dla Ciebie

W tym okresie mogą się wydarzyć pewne wstrząsy, które Ci się nie spodobają! Ale spróbuj spojrzeć na wszystko bardziej optymistycznie. Szklanka jest w połowie pełna, a nie w połowie pusta. Sfera zawodowa wymaga Twojej uwagi, ale radość płynąca z Twojego życia osobistego wszystko Ci zrekompensuje.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko