Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Ten miesiąc zapowiada się skupiony na twoich relacjach i domu. Od 1 do 22 słońce w Pannie, wsparte przez Merkurego od 2 do 18, wleje w ciebie bardzo komunikatywny temperament, będziesz otwarty i gotowy do pomocy, potem energie przesuną się do Wagi - twoje życie rodzinne albo mieszkanie będzie wymagało twojej obecności i zaangażowania. Jowisz w twoim znaku (2 dekada) pomaga ci ewoluować w życiu ogólnie, możliwości będą się pojawiać na tacy. Twój dynamizm będzie oscylować między wątpliwościami od 1 do 21 i pasją potem, znajdź właściwe tempo. Sfera zawodowa zasługuje na twoją uwagę, Neptun może zasiać zamęt niekoniecznie artystyczny, bądź ostrożny. Saturn ochrania twój ideał życia, być może musisz coś niedokończonego przejrzeć na nowo?

Miesięczny Horoskop Wrzesień 2025 dla Rak
Idź do

  Miłość

  Wenus od 1 do 18 sprawia, że stajesz się wymagający, zaborczy i wyliczający, a potem planeta przechodzi do Panny i odzyskujesz piękną emocjonalną równowagę. Bez względu na to, co przez to przechodzisz, twoje uczucia będą silne, nigdy obojętne i gotowe do dzielenia się nimi. Już od 22, namiętność cielesna może cię zabrać daleko!

  W związku

  Twój partner będzie dla ciebie ważny do 18., nie dusz go pod pretekstem miłości. Po 19. odzyskasz lekkość, która spodoba się twojemu partnerowi, tak samo jak potężna sensualność. Koniec miesiąca będzie pełen namiętności.

  Singiel

  Pełen uroku i magnetyczny, Jowisz wspiera twoją aurę zdolną przyciągnąć do ciebie wybraną osobę twojego serca. Słowo będzie odgrywać kluczową rolę od 1 do 22, po czym twój seksapil nie przejdzie niezauważony. Odważ się wyznać!

  Kariera / Finanse

  Monitoruj swoją karierę lub po prostu sferę zawodową (szczególnie ostatnia dekada) obecność Neptuna skłania cię do ostrożności, do czytania między wierszami każdego oficjalnego dokumentu, zadaj pytania, jeśli to konieczne! Z kolei Pluton może faworyzować zewnętrzną pomoc finansową, czy ubiegałeś się niedawno o pożyczkę?

  Porady na miesiąc

  Kilka problemów zawodowych nie są niemożliwe, będą bardziej ostrożni i wszystko będzie lepiej. Dzięki Jowiszowi w waszym znaku, wasze samopoczucie będzie dobre, a niebieska ochrona czuwa nad wami!

  Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.