Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

W tym miesiącu skup się na swoich związkach i na życiu rodzinnym. Od 1. do 22., Słońce w Pannie, wspierane przez Merkurego od 2. do 18., zaszczepi w Tobie energię i chęć do działania. Będziesz otwarty i gotowy na nowe wyzwania. Następnie energie zbliżają się do Wagi. Twoje życie rodzinne lub zawodowe będzie wymagało Twojej obecności i zaangażowania. Jowisz w Twoim znaku pomaga Ci rozwinąć skrzydła i inaczej spojrzeć na niektóre sprawy. Okazje są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Od 1. do 21. znajdź właściwe tempo, spróbuj odnaleźć w sobie dziecko, otwórz się na nowe szanse. Życie zawodowe zasługuje na Twoją uwagę. Neptun może wskazać Ci pewne rozwiązanie, ale decyzję musisz podjąć sam. Zachowaj ostrożność. Saturn wspiera Twój punkt widzenia. Może warto przyjrzeć się niedokończonym sprawom?

Miłość

Wenus od 1. do 18. sprawia, że jesteś wymagający, zaborczy i wyrachowany. Potem pojawia się w Pannie, a Ty odnajdujesz w końcu wewnętrzny spokój. Cokolwiek się wydarzy, Twoje uczucia będą silne, wyjątkowo namiętne i trwałe. Od 22-go Twoje zaangażowanie może Cię bardzo daleko zaprowadzić!

Nasza rada dla Ciebie

W sferze zawodowej mogą pojawić się nieliczne zmartwienia, bądź podwójnie czujny, a wszystko ostatecznie się poprawi. Dzięki Jowiszowi pozostaniesz pewny siebie mimo drobnych komplikacji, a planety będą nad Tobą czuwały!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko