Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2027 dla Lew

Isabelle Fortes

2027 rok może być rokiem mutacji, głębokiej przemiany pod wpływem Plutona. Neptun i Saturn w przyjaznych znakach dają Ci doskonałe pomysły oraz poczucie odpowiedzialności przez cały rok. Twoje ideały nabierają rozpędu, ustrukturyzowujesz swoje oczekiwania, dając sobie szansę na ich osiągnięcie. Jupiter, najkorzystniejsza ze wszystkich planet, jest w Twoim znaku do 14 kwietnia; to wyjątkowa okazja do rozkwitu, odkrywania nowych motywacji, odnoszenia sukcesów w projektach i bycia kochanym przez wszystkich. Następnie, szczęście finansowe i materialne towarzyszy Ci aż do końca roku!

Rok zaczyna się dobrze dla twojego życia miłosnego, ponieważ Jupiter będzie w twoim znaku przez cztery miesiące, a Wenus wejdzie do przyjaznego znaku Strzelca już 7 stycznia. Pluto w przeciwnym znaku Wodnika przez cały rok może całkowicie odmienić twoje relacje z innymi, przy wsparciu Neptuna i Saturna w innym przyjaznym znaku, Baranie. Te dwa planety będą na przemian obdarowywać cię romantyzmem i powagą, czułością i lojalnością. Wreszcie Uran w energicznym Bliźniakach oferuje ci piękne niespodzianki, zaskakujące spotkania i niespodziewane doświadczenia. W tym roku czeka cię wiele nowych rzeczy, więc czerp z tego jak najwięcej!

W tym roku możesz poszerzyć swoje ambicje i osiągnąć prawdziwy sukces w pracy. Istnieje także możliwość, że zmienisz stanowisko lub nawet karierę oraz rozwiniesz nowe talenty, które pozwolą ci podnieść swoje ambicje. Na pewno retrogradacje Merkurego (w lutym, lipcu i październiku) mogą w pewien sposób utrudnić twoją mobilność. Retrogradacja Marsa od 10 stycznia do 1 kwietnia wzmocni twą chęć zadowolenia i przekonania swoich przełożonych. Pójdziesz prosto do celu, niekoniecznie będąc dyplomatycznym, a czasem możesz być uwięziony w swoich nadmiarach autorytaryzmu.

Jowisz chroni twoje zdrowie i morale do kwietnia, a Mars w twoim znaku wspiera twoją witalność w marcu, kwietniu, lipcu, sierpniu oraz w październiku i grudniu. Twój piękny zawodowy, emocjonalny czy rodziny awans utrzymuje cię optymistycznego i pewnego siebie co do przyszłości; masz niezbędne zasoby, aby poradzić sobie z każdą przeszkodą czy problemem, który może się pojawić. Jednakże zaleca się, abyś angażował się w aktywność fizyczną, gdy twoja energia zamienia się w nerwowe napięcie lub nawet agresywność. Ćwicz regularnie!

Elastyczność i ciężka praca są twoim najlepszymi atutami, aby w pełni wykorzystać ten rok. Rozważaj nowe rzeczy i zmiany jako odskocznie, a nie problemy; otwórz się na innych i otocz się pozytywnymi osobami. Wzmocnij swoje relacje i skoncentruj się na swoich projektach osobistych i zawodowych. Masz możliwość ponownej oceny swoich priorytetów i rozwoju bardziej zrównoważonego podejścia do życia.

Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko