Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2027 dla Ryby

Isabelle Fortes

Uran jest kwadratem twojego znaku i zmusza cię do oderwania się od ograniczeń twoich nawyków. Jesteś zmuszony/a opuścić strefę komfortu, by stawić czoła nieoczekiwanym wydarzeniom, które wymagają od ciebie całej twojej energii; jesteś na rozdrożu, musisz wybrać ścieżkę... Niektórzy się przemieszczą, inni zmienią pracę, wszystko jest niestabilne. Na szczęście do połowy lipca Mars przynosi ci piękną energię, która pozwala ci podejmować jasne, konkretne i przemyślane inicjatywy. W tym roku musisz bardzo uważać na pieniądze, ponieważ Saturn i Neptun zajmują ten sektor i mogą zamącić wody, skłonić cię do ryzykownych inwestycji lub pozbawić znaczących dochodów.

Twoje życie emocjonalne jest trudne do zarządzania w tym roku; ryzykujesz mieszaninę miłości i przyjaźni, nie wiedząc, gdzie stoisz. Chcesz pozostać wolny, ale nie przyznajesz tej samej wolności tym, których kochasz. Walczysz, aby wyrazić to, co czujesz, i możesz zszokować lub zawieść swojego partnera. Wykorzystaj najlepsze chwile, aby wzmocnić więzi i oprzeć się upływowi czasu: w lutym, w kwietniu i maju, w lipcu i w październiku. Jeśli jesteś samotny, druga połowa sierpnia może przynieść ci przeznaczone spotkanie.

Niespodziewane zmiany są możliwe w Twoim życiu zawodowym lub rodzinny. Nie pozwól sobie zbyt bardzo się rozchwiać przez czasem nieprzyjemne niespodzianki i podwój swoje wysiłki w pracy, ponieważ Twoja przyszłość zależy tylko od Twojej woli. Masz tendencję do wycofywania się w swoje życie socjo-zawodowe, aby uniknąć napięć, które mogą pojawić się w Twoim domu, ale wkładasz niewiele spójności i przekonania w Twoje starania. Ryzykujesz znalezienie się w dylemacie na obu frontach, jeśli nie będziesz brał swoich odpowiedzialności poważnie.

Twoje nastroje są często niestabilne, twój ruch jest gwałtowny, a rozwija się w tobie pewne niespokojne uczucie. Zachowaj spokój, aby zachować pokój w swoich relacjach, nawet jeśli oznacza to znajdowanie koniecznych kompromisów. Jeśli masz talent artystyczny, możesz go wykorzystać do kierowania swoimi emocjami, ale także do prezentowania i być może sprzedaży swoich kreacji. Istotne jest, aby zachować pewność siebie i pozwolić sobie na chwile spokoju, samotności i medytacji.

Odwlecz ważne decyzje, ponieważ twoje wzburzenie może doprowadzić Cię do błędu, a także narażasz się na oszustwo lub zdradę z powodu braku roztropności. Wykorzystaj ten napięty okres do ponownego przemyślenia swojego istnienia z perspektywy, zrozumienia swojego miejsca i zidentyfikowania tego, czego naprawdę potrzebujesz. Bądź świadomy, że w tym roku masz skłonność do przesad.

Ryby: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko