Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2028 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Neptun utrzymuje pewien dyskomfort; nie czujesz się komfortowo ze sobą, ze swoją sytuacją, z relacjami, wymianami, wyborami czy ambicjami. Gęsta mgła sprawia, że myśli są mylące, reakcje niewłaściwe, a noce niespokojne. Do połowy kwietnia Saturn nakłania cię do przemyślenia podstaw, na których żyjesz. Musisz zidentyfikować to, co już cię nie satysfakcjonuje w twoim istnieniu i podjąć trudne, ale nieuniknione decyzje dla twojego przyszłego samopoczucia. Następnie, odpowiedzialność, powaga i rygor stają się naturalne. Twoja kreatywność może być wyrażana w określonym ramach, a przeszkody są łatwo pokonywane dzięki twojej energii i wzmożonej wytrwałości. Zyskujesz dojrzałość, rozwijasz się, i osiedlasz w bardziej stabilnym i zbilansowanym życiu.

Do końca sierpnia jest to okres szczęśliwych wydarzeń. Cieszysz się radościami istnienia, kochając i będąc kochanym w prostocie. Jeśli jesteś singlem, możesz polegać na swojej gwiazdce, aby spotkać swoją drugą połowę. Od początku roku szkolnego pojawiają się napięcia emocjonalne, a możliwe są nadmierne wybuchy emocjonalne. Jednak od połowy kwietnia do końca roku Saturn indukuje lepszą kontrolę emocji; Twoje uczucia stają się spokojniejsze, stabilniejsze, głębsze. Jest to okres, w którym kochasz głęboko i wyrażasz się mało. Masz wszystkie karty w ręku, aby ustabilizować swoje życie miłosne, rozwiązać wszelkie problemy, wzmocnić swoje relacje lub dokonać pięknej i trwałej znajomości.

Do końca sierpnia masz wiarę w swoje umiejętności i wykorzystujesz je jak najefektywniej. Przekonujesz tych wokół siebie, aby podążali za tobą w projektach, które są ci bliskie. Jesteś bardzo optymistyczny, a entuzjazm, który rozsiewasz wokół siebie, doskonale mobilizuje do szybszego postępu. Od września napotykasz kłopoty w życiu społecznym oraz niezadowolenie zawodowe. Sukces nie jest na porządku dziennym, a doświadczone niedogodności mogą nadszarpnąć twoje relacje z bliskimi. W tym mglistym klimacie masz trudności w zarządzaniu sytuacjami. Dlatego okres ten nie sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów ani podjęciu działań, które zakończyłyby się porażką.

Okres jest idealny do poszerzenia swojego kręgu społecznego, zabawy oraz dawania wolnej ręki swojej kreatywności. Jednak musisz uważać na iluzje i fantazje, które czasami mogą sprawić, że stracisz kontakt z rzeczywistością. Ponadto, nie pozwól sobie zniechęcić przez ciężar Saturna i z wiarą poczekaj do połowy kwietnia, aby umocnić swoje przekonania i zobowiązania. Ponadto, Jupiter chroni Twoje zdrowie i morale do początku roku szkolnego. Jeśli unikniesz nadmiaru, ten rok nie sprawi Ci większych problemów.

Bądź gotowy/a na rozwój kariery w tym roku i przygotuj się do tego awansu, pozbywając się swoich zahamowań. Wszystko przyczynia się do twojego sukcesu; wszystko, co musisz zrobić, to rozwijać swoje poczucie pewności siebie i komunikować się jak najprościej. Bardziej skomplikowane okresy nie powinny cię zniechęcać, ale popychać do przekraczania własnych granic.

Koziorożec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko