Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2028 dla Strzelec

Isabelle Fortes

2028 to idealny okres na pozbycie się wszystkiego, co stało się przestarzałe, zbędne, szkodliwe lub uciążliwe, czy to relacje, zależności, emocjonalne przywiązania, pomysły, czy nawet obiekty lub sytuacje, których nie chcesz więcej widzieć. Jeśli posiadasz jakiekolwiek talent artystyczny, to idealny moment, aby go wykorzystać i zaprezentować. To także niestabilny rok, w którym nic nie jest gwarantowane, a zarówno dobre, jak i złe niespodzianki są częste. Zaczynasz kwestionować niektóre ze swoich relacji, czasem zrywając je. Jednak ogólnie patrząc, masz teraz środki, by szukać i zdobyć lepszą, bardziej stabilną i obiecującą sytuację.

Do połowy kwietnia jest bardzo dobry okres na znalezienie partnera, założenie rodziny i podjęcie nowych odpowiedzialności, ponieważ jesteś w stanie pokonać wszystkie trudności i inspirować zaufanie. To nie jest rok pasji ani przygód, ale raczej piękna atmosfera solidnego i trwałego postępu. Głębokość twoich refleksji nadaje ci subtelny urok, który tkwi w głębi twojego spojrzenia i braku zahamowań w twoich słowach; zapominasz o wszelkiej skrytości. Nie przegap retrogradacji Wenus w Bliźniętach od 10 maja do 22 czerwca: będzie to czas rozważenia twojego związku, omówienia go z partnerem i podjęcia niezbędnych kroków, aby kontynuować swoją historię w najlepszych możliwych warunkach.

Masz wiele problemów z ustanowieniem i utrzymaniem równowagi w Twoich interakcjach; konflikty oraz czasem brutalne wyjaśnienia są możliwe. Musisz zdołać istnieć bez poświęcania się dla nikogo. Twoje ambicje stają się nieuzasadnione. Masz poczucie niezadowolenia z tego, co posiadasz; musisz się wyraźnie zauważyć, a Twoje podejście do innych jest nieco nonszalanckie, wyniosłe. Może się zdarzyć wiele konfliktów do końca sierpnia. Od początku roku szkolnego szczęście objawia się poprzez nowe możliwości. Opracowujesz nowe metody wyrażania swojego potencjału. Twoje życie staje się łagodniejsze, staje się łatwiejsze, a wtedy możesz rozwiązać oczekujące sprawy zawodowe. Spotykasz nieoczekiwane wsparcie, ale trzymaj nogi na ziemi, aby nie marnować tych dobrych uwarunkowań.

Do końca sierpnia jesteś podatny na nadmiary. Twoja optymizm i entuzjazm oślepiają cię i mogą ci zaszkodzić, jeśli nie będziesz tego świadomy, ponieważ masz tendencję do niecierpliwości, lekceważenia szczegółów i podejmowania nadmiernych ryzyk. Bądź również ostrożny z przejadaniem się, jeśli zależy ci na swojej sylwetce, oraz ograniczanie zbędnych wydatków. Od września będziesz dążyć wszelkimi sposobami do osiągnięcia harmonii między sobą a innymi, a okoliczności wiele ci w tym pomogą.

Trzy retrogradacje Merkurego (w lutym, czerwcu i październiku) pozwalają na skorzystanie z incydentów i opóźnień, które frustrują innych. Opóźnienia i kompromisy wszelkiego rodzaju są w powietrzu i powinny pozwolić na zawarcie bardzo interesujących lub bardzo zyskownych umów.

Strzelec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko