Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Zodiak

4 żywioły zodiaku

Isabelle Fortes

Tradycyjna astrologia jest podzielona na 4 żywioły, które następują po sobie w tej kolejności: Ogień, Ziemia, Powietrze i Woda. Ogień charakteryzuje znaki Barana, Lwa i Strzelca. Są ogniści, entuzjastyczni i otwarci. Lubią nowe wyzwania.

Ziemia charakteryzuje znaki Byka, Panny i Koziorożca. Te znaki są obdarzone spokojnym, realistycznym, niekiedy materialistycznym, rygorystycznym i wymagającym temperamentem.

Powietrze charakteryzuje znaki Bliźnięta, Wagi i Wodnika. Znaki te dostosowują się do wszystkich sytuacji. Są przyjazne, spokojne i empatyczne.

Woda charakteryzuje znaki Raka, Skorpiona i Ryb. Są to romantyczne, marzycielskie, często idealistyczne znaki, które potrafią słuchać i rozumieć innych.

W zodiaku znaki tego samego żywiołu są oddzielone o 120 ° i tworzą między nimi trygon, znak harmonii i równowagi. Masz wszelkie szanse, by zrozumieć ludzi z tego samego żywiołu. Aby dowiedzieć się więcej i zbadać swój żywioł, szybko przeczytaj dodatkowe informacje, które charakteryzują Twój znak zgodnie z jego żywiołem.

Wypróbuj nasz nowy bezpłatny kalkulator biorytmu z własnym wykresem i analizą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko