Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Od kiedy Jowisz jest w Bliźniętach, rzeczy i wydarzenia układają się na twoją korzyść. W tym miesiącu, z Merkurym, Wenus i Słońcem przechodzącymi przez twój znak, będziesz mógł/mogła w pełni z tego skorzystać. Jednak ze sprzecznościami płynącymi z Marsa w Byku, masz tendencję do przesadzania. Twoje pragnienia są potężne i czasem nie do opanowania. Jeśli pozwolisz im przejąć kontrolę, wpakują cię w kłopotliwe sytuacje. Aby uniknąć tego, mądrość zaleca ci, byś się zreflektował/zreflektowała przed podjęciem decyzji i poczekał/poczekała aż do 21. Wtedy przemieszczenie Marsa będzie skłaniało cię do patrzenia na życie z pozytywnej strony. Zamiast używać siły, by osiągnąć to, czego chcesz, zmusi cię do wykorzystywania swojej mocy uwodzenia.

Horoskop Lipiec 2024 Lew
Idź do

  Miłość

  12 lipca Wenus przechodzi do Lwa. Jednak Pluton stoi jej naprzeciwko. W tych okolicznościach możesz osiągnąć zarówno najlepsze, jak i najgorsze rezultaty. Aby uniknąć nieszczęścia w swojej miłości, nie staraj się zdobyć kontroli nad innymi. Wykorzystaj swój wdzięk w sposób rozsądny.

  W związku

  Nie prowadź siłowych walk z drugą połówką, ponieważ doprowadzi cię to do bez wyjścia. Zamiast tego, wspieraj i sprzyjaj jej sukcesowi. Działaj z charakterystycznym dla ciebie polotem. W ten sposób wasze małżeństwo będzie szczęśliwe i pasjonujące.

  Singiel

  Gdy próbujesz kontrolować wszystko, zbierasz rozczarowania. Aby uniknąć tych przykrości, pozwól, by rzeczy się działy. Dodatkowo, zaakceptuj, że osoba, którą chcesz zdobyć, ma harmonogram. W ten sposób rozpoczniesz piękny związek.

  Kariera / Finanse

  Niebo cię rozpieszcza, otrzymujesz piękne wpływy, których twoja królewska natura powinna docenić! Działasz z metodą, przede wszystkim od 2 do 25, Merkury w twoim znaku pozwala ci na wszystkie zawodowe odważne ruchy, uważaj, aby nie urazić uczuć innych! Bez względu na twoje obowiązki, będziesz na miejscu. Od 11, twoje charyzmatyczne wystąpienie gwarantuje ci rozwój zawodowy i finansowy, a może nawet podwyżkę? Mars w Byku do 20 trochę utrudnia twoje działania, nie pozwól, aby frustracja innych cię zepsuła, pozostań łaskawy. Po 20, wszystko idzie gładko!

  Porady na miesiąc

  Zastanów się nad sobą, gdy zaczynasz odczuwać chłód, dostosuj się do ludzi i sytuacji. W ten sposób osiągniesz to, czego pragniesz.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.