Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Od pewnego czasu odczuwasz, że szczęście jest obecne, ale trudno je ująć. Albo pojawia się i znika bez wyjaśnienia. W tym miesiącu, dzięki energiom płynącym przez Lwa, przepaść między Tobą a szansami, która sprawia, że są one nieosiągalne, zanika. Już od 3 spotykasz wreszcie właściwe osoby, które są w stanie zaproponować Ci coś konkretnego. 12, Wenus dołącza do Lwa. Relacje wykraczają poza wymianę uprzejmości. Pokazują się wspólne zainteresowania. Możesz wyrazić swoje życzenia łatwiej. Masz wrażenie korzystania ze szczęścia i masz rację. Jednak, od 21 przemieszczenie Marsa do Bliźniąt Cię zdziwi. Nie celuj w chwilę obecną, a w długoterminowe cele.

Horoskop Lipiec 2024 Strzelec
Idź do

  Miłość

  Wenus w Lwie ukazuje potencjał, którego zazwyczaj nie wykorzystujesz. Dbasz o swój wygląd. Twój styl staje się bardziej elegancki i wyrafinowany. Efekty nie będą długo się wydarzyć. W tym miesiącu twój sposób kochania się zmienia. Stają się one bogatsze dzięki temu małemu dodatkowi, który zmienia wszystko.

  W związku

  Lubisz prostotę. Jednak lubisz też blask. W tym miesiącu wychodzisz na całość. Jeśli twój partner dobrze cię zna, nie będzie zaskoczony. Jeśli nie, niespodzianka będzie niesamowita.

  Singiel

  Nie chcesz już zadowalać się zwykłym związkiem. Odczuwasz potrzebę bycia z kimś, kto będzie Cię zmuszał do przekraczania granic. Wenus w Lwie spełnia Twoje życzenie, pozwoli Ci poznać osobę wspaniałą i inteligentną.

  Kariera / Finanse

  Wiele wątpliwości może zachwiać Twoją legendarną pewność siebie, energie Raka wpływają na Twoje zaangażowanie zawodowe, ponieważ pewne emocjonalne wzburzenia szkodzą Twojej skuteczności. Jednak Jowisz w Bliźniętach, stoi naprzeciwko Ciebie, nadaje ton, musisz współdziałać z innymi, jeśli chcesz postępu lub zakładasz prawne uregulowania. Stabilność jest możliwa, tak samo jak zyski z owocnej współpracy, ale uważaj na nerwowość, która może zepsuć wszystko. Koniec miesiąca przywróci Ci uśmiech, oraz zadowoli Twojego bankiera, energie w Lwie otwierają pole możliwości!

  Porady na miesiąc

  Jesteś zaskakującą osobą, ponieważ dysponujesz niezwykłym potencjałem. Ten lipiec proponuje Ci, abyś go wykorzystał. Więc zrób to, nie zadając sobie pytań.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.