Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Maj 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

To będzie lekki miesiąc, zwłaszcza w porównaniu z kwietniem. Przejście Jowisza do opozycji wobec Uranu i Wenus, Twojej symbolicznej planety, utworzy w Tobie potrzebę niezależności i wolności. Uświadomisz sobie pewne nadużycia w swoim życiu i w otoczeniu. Nie zawahasz się, aby zmienić niektóre kwestie w taki sposób, aby bardziej pasowały do Twojego charakteru. Ta niezależność odczuje się najbardziej w Twoim życiu miłosnym, gdyż kompletnie zignorujesz opinie na Twój temat. Mars w trygonie do Twojego znaku sprzyja krótkim wycieczkom, które mogą być częstsze niż zazwyczaj. Dzięki nim, poznasz nowych ludzi i zaspokoisz swoją naturalną ciekawość.


Układ planet w maju 2017 roku wprowadzi atmosferę ponownego pragnienia, aby skupić się na dobrych rzeczach w życiu, zwłaszcza tych, które są na wyciągnięcie ręki. Tranzyt Merkurego zacznie przemieszczać się od 4 maja w stronę gwiazdozbioru Byka, nie łącząc się jednak ze Słońcem, co zwolni nasze tempo, a przede wszystkim załagodzi sprawy związane ze zbiorowymi wydarzeniami. Wpływy Marsa, będącego w koniunkcji do Słońca podczas pierwszych 10 dni, odczuwać będą Bliźnięta, Strzelec, Panna i Ryby. Tranzyt jowisza stworzy trygon do Marsa, stabilizując i tworząc równowagę w relacjach, w większym znaczeniu tego słowa. Czas na pojednanie i kompromisy. Każdy z nas, zmuszony przez sytuację lub nie, będzie musiał odłożyć na bok indywidualne roszczenia, aby skupić się na wspólnym dobru i harmonii. Rozmowa to słowo-klucz tego miesiąca !

iPhone / iPad Android