Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Sierpień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Będzie to miesiąc pełen przyjaznych rozmów, dzięki którym zaczniesz czerpać z życia garściami i docenisz swoje umiejętności. Sekstyl Słońca do Twojego znaku stworzy koniunkcję do Twojego symbolicznego Domu, co sprzyja wszelkim grupowym planom. Skupisz się na przyszłości, bez konkretnych starań. Wymiany zdań z innymi wprowadzą nastrój optymizmu. Jeśli więc wybierasz się na wakacje, będzie to dla Ciebie świetnie spędzony czas ! Twoim życiem miłosnym mogą wstrząsnąć nowe znajomości, idące w kierunku Twoich intymnych potrzeb. Wenus, Twoja planeta, w kwadraturze do Twojej strefy aż do 27 sierpnia sprawi, że osiągniesz przewagę nad swoim partnerem. Twoja druga połówka będzie miała niewielki na Ciebie wpływ, co pozwoli Ci na uzewnętrznienie swoich pragnień, potrzeb i granic. Jeśli więc jesteś w związku, warto spędzić ten czas na rozmowie z ukochaną osobą.


Nasze działania w sierpniu będą przede wszystkim pod znakiem przejścia Słońca do gwiazdozbioru Lwa w towarzystwie planety Mars. Będzie to miało intensywny wpływ na żywioł Ognia (Baran, Lew, Strzelec). Saturn i Uran stworzą trygon do Marsa i Słońca – będzie to więc idealny czas na sportowe wakacje lub na stworzenie grupowych planów. Przejście Wenus do gwiazdozbioru Raka uspokoi atmosferę dla osób z żywiołu Wody (Rak, Skorpion, Ryby), co pozwoli na naładowanie baterii przed rozpoczęciem roku szkolnego. Z kolei żywioł Powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik) zyskają na energii Słońca, Marsa, Uranu i Saturna, ale również Jowisza, będącego wciąż w tranzycie wobec Wagi. Stworzy to niezwykle interesujące możliwości znajomości podczas całego trwania miesiąca. Saturn wznowi swoją drogę 25 sierpnia, natomiast Słońce przejdzie do gwiazdozbioru Panny – ten czas zapowiada się więc intensywny, ale i optymistyczny !

iPhone / iPad Android