Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Kwiecień 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Ten miesiąc rozpocznie się tak samo intensywnie, jak zeszły, ale wszystko zacznie uspokajać się od 10 kwietnia. Co sprawi, że odnajdziesz spokój w życiu codziennym. Merkury od 10 kwietnia stworzy idealną atmosferę na dokończenie lub na sformalizowanie decyzji podjętych w zeszłym miesiącu. Wzmocnisz swoją pozycję i poglądy w tych kwestiach – i słusznie ! Lojalny swoim przekonaniom, staniesz się obojętny na prowokacje ze strony otoczenia. Atmosfera w rodzinie może być trochę napięta, przygotuj się na obronę swojego życia prywatnego przed innymi. Słońce w kwinkunksie do Twojego znaku od 21 kwietnia stworzy intensywną potrzebę cieszenia się z życia bez limitów. Nie dopuścisz do siebie ani trochę stresu, zyskasz za to na charyźmie w relacjach z innymi, co ułatwi poznawanie nowych ludzi !


Gwiazdy w tym miesiącu zwiększą przede wszystkim tempo naszych działań oraz podkreślą w nas nasze podstawowe wartości, które wyznajemy, zwłaszcza na poziomie zbiorowym. Koniunkcja Marsa do Merkurego, będącego w gwiazdozbiorze Byka stworzy przede wszystkim atmosferę pełnej równowagi i spójności. Czas sprzyja wszelkim sojuszom ! Przejście Słońca do Byka 20 kwietnia oraz odzyskanie wpływów przez Wenus 16 kwietnia sprawią, że spojrzymy na wiele spraw z realistycznego punktu widzenia. Kwinkunks Saturna do Słońca pomoże nam w zrozumieniu odpowiedzialności każdego z nas. Potrzeba zbiorowej świadomości w nas stworzy atmosferę sprzyjającą życzliwości i hojności serc. Kwinkunks Jowisza do Słońca zwiększy kreatywność artystyczną.

iPhone / iPad Android