Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Czerwiec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Wago ! W tym miesiącu przeżyjesz niezwykle bogate momenty. Trygon Słońca do Twojego znaku aż do 22 czerwca stworzy atmosferę pełną przyjaźni i pozytywnego nastawienia w relacjach z innymi. Przejście Wenus do gwiazdozbioru Byka jeszcze bardziej podkreśli tę tendencję i dorzuci pokłady pozytywnej energii. W miłości również same dobre wiadomości – relacje zyskają na czułości i intensywności jednocześnie. Jeśli jesteś w związku, z łatwością wspólnie znajdziecie rozwiązania i stworzycie nowe plany, które wprowadzicie w życie już od przyszłego miesiąca. Z kolei kwadratura Marsa do Twojego znaku może stworzyć nieprzyjemne sytuacje w życiu rodzinnym i zawodowym. Twoje pragnienie działania i strategie mogą spotkać się ze stagnacją i niechęcią pójścia na kompromis z drugiej strony. Może to spowolnić rozwój Twoich projektów – potrzeba będzie czasu, aby przekonać innych do słuszności Twoich pomysłów.


Wpływy planet w tym miesiącu pomogą nam w tworzeniu nowych relacji lub we wzmocnieniu już istniejących. Słowo-klucz tego miesiąca to perspektywa. Przejście Wenus do swojej własnej strefy oraz Byk w sekstylu do Marsa, będącego w Raku sprzyjają sojuszom, zarówno tym dosłownym, jak i metaforycznym. Warto nie dać się zbyt długo wahaniom, które mogą się pojawić poprzez Jowisza, będącego w gwiazdozbiorze Wagi. Osoby spod znaku Raka, Skorpiona i Ryb będą bardziej skłonne do zaborczości w miłości. Z kolei Barany, Lwy i Strzelce mogą stać się bardziej podatne na emocje. Zależnie od tego, w jaki sposób podejdą do tego zjawiska, może to sprawić, że lepiej zrozumieją ich własne wewnętrzne funkcjonowanie. W życiu miłosnym każdy z nas stanie się bardziej otwarty na kompromisy, jednocześnie stabilizując aspekty materialne bezpośrednio z tym związane.

iPhone / iPad Android