Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Luty 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Twoja towarzyskość jeszcze bardziej zwiększy się w tym miesiącu ! Słońce w trygonie do Twojego znaku i, w konsekwencji, do Jowisza, stworzy sytuacje przynoszące nowe spotkania. Inni widzą Cię jako osobę niezwykle sympatyczną. Rozmowy będą bardziej płynne i szczere niż w zeszłym miesiącu. Wenus, Twoja planeta, w gwiazdozbiorze Barana stworzy opozycje do Twojej strefy. Może to doprowadzić do radykalnych zmian w Twoim życiu miłosnym. Nie będziesz bawić się w kompromisy – staniesz się szczerszy i bardziej wymagający. Limity tego, czego możesz znieść, zarysują się w oczywisty sposób. Jeśli tylko nie zaczniesz podejmować pochopnych decyzji, wszystko pójdzie w jak najlepszym kierunku. Jest to idealny czas na zbudowanie strategii, aby wydostać się z pewnych zależności i odzyskać wolność działania. Czas na nowe projekty !


Luty 2017 roku przyniesie ze sobą atmosferę sprzyjającą zwiększeniu naszej świadomości. Wiele naszych działań będzie miało na celu przegonienie cieni z przeszłości. Ten progres będzie możliwy między innymi dzięki planecie Merkury, będącej w Koziorożcu do 7 lutego. Następnie przeniesie się ona do Wodnika, co jeszzcze bardziej wpłynie pozytywnie na pójście do przodu ! Będziemy potrafili skupić się na najważniejszych wartościach w naszym życiu. Tranzyt Słońca również powiększy tę tendencję i pozwoli nam na nabranie dystansu i rozróżnienie interesów osobistych ze zbiorowym dobrem. Wpływ Wenus w Baranie może jednak podkreślić konfliktowe aspekty między nami, jednak Słońce popchnie nas w kierunku szukania kompromisów i obiektywności. Uwaga na impulsywne zachowania oraz na mówienie rzeczy, których się nie myśli – może stać się tak ze względu na planetę Mars będącą w tranzycie do gwiazdozbioru Barana. Ten układ planet może doprowadzić do powrotu dawnych frustracji.

iPhone / iPad Android