Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Październik 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

W tym miesiącu będziesz zmuszony do zadania sobie wielu pytań, dotyczących Twoich relacji z innymi. Słońce w Twoim symbolicznym Domu stworzy sytuacje, które odnoszą się do faktów z przeszłości, ale również rozwijają Twoją zdolność przywództwa i podejmowania decyzji. Jeśli znajdujesz się trochę w stanie zawieszenia, poczujesz silną potrzebę rozjaśnienia sytuacji bez zwlekania i czekania. Niełatwo pójdziesz w tym miesiącu na kompromisy z otoczeniem, co może nie być takie złe, jeśli Twoi bliscy wprowadzili do swojego życia negatywne przyzwyczajenia. Merkury pomoże Ci w odzyskaniu większej swobody działania i skupieniu się na osobistym rozwoju. Wszystko to, co obce, inne, międzynarodowe może odegrać wiodącą rolę w tym miesiącu.


Wszystko to, co przydarzy się nam w tym miesiącu, stanie się przede wszystkim za sprawą przejścia Jowisza z gwiazdozbioru Wagi do Skorpiona. W kwestiach grupowych, zadamy sobie właściwe pytania. Czasami warto coś zniszczyć, aby potem zbudować coś na nowo. W naszym społeczeństwie odczujemy mniej poświęcenia, a więcej zaangażowania. Półkwadratura Saturna oraz kwinkunks Uranu do Jowisza sprawi, że zechcemy zwalczyć wszystko to, co nie funkcjonuje lub co wymaga zbyt wielu kompromisów. Dla tych, którzy pragną zmienić swoje życie, otworzą się nowe możliwości. Pewne decyzje staną się niezbędne do podjęcia – będą one jednak początkiem pozytywnych dla nas zmian. Przejście Słońca do gwiazdozbioru Wagi do 24 października oraz przejście Marsa do Panny do 22 października uspokoją pewne kwestie i pomogą nam w stopniowym wprowadzeniu harmonii w życie.

iPhone / iPad Android