Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Styczeń 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

W tym miesiącu 2017 roku z łatwością w obiektywny sposób podejdziesz do swoich spraw i przeanalizujesz pewne kwestie dotyczące bezpośrednio Ciebie. Słońce, w kwadraturze do Twojego znaku, pomoże Ci w powrocie do Twojego wewnętrznego „ja” i do Twoich wartości. Może to odciągnąć Cię od niektórych przyziemnych i powierzchownych relacji, ale będzie to miało pozytywny wpływ na naprawienie błędów z przeszłości. Przejście Merkurego, między 5 a 12 stycznia, do Wodnika i w sekstylu do Saturna, położy nacisk na spotkania z osobami wyznającymi te same ideały, co Ty, lecz mającymi o wiele mniej wyobraźni. Nie oceniaj jednak zbyt szybko, ten proces, przez który przechodzisz, doprowadzi Cię do bardziej satysfakcjonujących relacji, opartych na solidnych fundamentach. Przejście Marsa w koniunkcji do Neptuna, będącego w kwinkunksie wobec Twojego znaku, wzbudzi w Tobie większą otwartość w życiu miłosnym. Czas na zrozumienie motywacji, którymi kierują się osoby w Twoim otoczeniu.


W styczniu 2017 roku warto zajrzeć do swojego wnętrza, przeanalizować fakty z przeszłości, aby kroczyć w kierunku jaśniejszej przyszłości. Merkury w degradacji odnajdzie gwiazdozbiór Koziorożca aż do Trzech Króli, co zachęci do refleksji nad przeszłością. Od 5 stycznia nasze życia nabiorą tempa i skoncentrują się przede wszystkim na eliminacji przeszkód. Jeśli tylko zdecydujesz się na porzucenie pewnych iluzji, może w tym miesiącu dojść do znaczących postępów. Tranzyt Marsa do Ryb zachęci Cię do wsłuchania się w swoje emocje, co – dzięki kwinkunksowi Jowisza – sprawi, że przestaniesz się wahać wobec pewnych decyzji do podjęcia. Przejście Saturna w trygonie do Jowisza będzie sprzyjać spotkaniom, rozmowom i życiu towarzyskiemu.

iPhone / iPad Android