Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Marzec 2017
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Marzec tego roku doprowadzi Cię do prawdziwej karuzeli w relacjach z innymi ! Przejście Merkurego do opozycji wobec Twojego znaku do 14 marca stworzy wiele, wiele intensywnych sytuacji w Twoim otoczeniu. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc nabranie delikatnego dystansu i zachowanie spokoju, aby móc kontynuować zdrowe relacje z innymi. Pamiętaj, że nie wszystko to, co się mówi, trzeba brać na poważnie. Utrzymując lekki dystans do wszystkiego, unikniesz wielu konfliktów, zanim zdążą się pojawić na horyzoncie. Wenus, Twoja planeta, w kwinkunksie wobec Saturna i Twojego znaku wprowadzi w Twoje życie miłosne wiele pasji i entuzjazmu. Jeśli aktualnie jesteś singlem, nie pozbawiaj się tych przyjemności - oczywiście wszystko ma swoje granice. Nie składaj długoterminowych zobowiązań pod wpływem silnych emocji. Aby wszystko zobaczyć w jasnym świetle, warto zastanowić się nad tym wszystkim w zacisznym miejscu.


Marzec 2017 roku będzie przede wszystkim sprzyjać nowym początkom ! Czeka nas wiele nieuniknionych zmian, zwłaszcza w życiu prywatnym. Stanie się tak za sprawą tranzytów Merkurego, Wenus i Marsa, które rozpoczną nowy cykl w Zodiaku. Ten układ planet stworzy okoliczności,w których warto będzie zmienić taktykę i przejść od teorii do praktyki. W świetle reflektorów staną również wszelkie kwestie prawne. Jest to więc idealny czas, aby działać, zwłaszcza jeśli pragniesz radykalnie zmienić swoje życie ! Jowisz w opozycji do Wenus podczas całego miesiąca oraz do planety Mars w ciągu pierwszych dziesięciu dni sprzyja oficjalnym decyzjom, szczerym rozmowom oraz jednoznacznym wypowiadaniu się. Przejście Saturna do trygonu wobec Słońca od 21 marca zapowiada atmosferę niezwykle orzeźwiającą, wymagającą jednak ciągłej jasności umysłu.

iPhone / iPad Android