Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Styczeń 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Gwiazdy położą nacisk w tym miesiącu na dom i Twoje relacje z rodziną. Jeśli masz dzieci, niektóre zmiany będą musiały koniecznie zostać wprowadzone. Ich pragnienie niezależności i afirmacji własnej osoby powinny być w zgodzie z organizacją panującą w domu. Uda Ci się nauczyć ich tego bez większych problemów, wykorzystując swój naturalny talent do dyplomacji. Styczeń będzie również bardzo korzystnym miesiącem w kwestiach finansów. Pieniądze wpłyną do Twojego portfela mniej lub bardziej niespodziewanie, mogą jednak szybko prześlizgnąć Ci się przez palce. W każdym razie będziesz stosunkowo dużo wydawać, co nie zakłóci jednak w większym stopniu równowagi w budżecie. Najwyższy więc czas, aby sprawić sobie przyjemność lub swoim najbliższym. Kontynuuj kontrolę nad swoim jedzeniem. Nie jesteś odporny na zatrucia ; jeśli masz tendencje do alergii, również na to uważaj w tym miesiącu.

Miłość
Panująca atmosfera jest dość napięta. Różnice w poglądach mogą pojawić się znienacka. Źródłem nieporozumień mogą również być kwestie organizacyjne, związane z rodziną lub z zarządzaniem finansami.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
W tym miesiącu staniesz często przed różnymi wyborami i decyzjami do podjęcia. W rodzinie i w życiu uczuciowym zostaniesz poproszony o zajęcie konkretnego stanowiska w danych sprawach, czego zdecydowanie nie docenisz. Być może nie będziesz musiał od razu podejmować ostatecznych decyzji – warto spróbować porozmawiać i wyjaśnić sytuację.


Styczniowe niebo przyniesie nam atmosferę mile widzianego spokoju po całym świątecznym zgiełku, który dopiero co minął. Saturn, planeta mądrości, weszła do gwiazdozbioru Koziorożca, co pomoże nam w lepszej organizacji nadchodzącego roku. Nie zabraknie nam kreatywności w naszych myślach ! Potrzeba nowości i zmian wpłynie na nasze działania. Nadchodzi również czas poważnych zobowiązań i trzeźwego spojrzenia na świat – nawet w miłości ! Ci, którzy wahali się przed podjęciem kolejnego kroku, wreszcie zdecydują się na umocnienie związku. Jest to także czas dla niektórych z nas na rozpoczęcie nowych formacji i wznowienie szkoleń. Podczas pierwszej części miesiąca, skoncentrujemy się przede wszystkim na stworzeniu nowych planów na przyszłość oraz na podsumowaniu zeszłego roku. Z kolei w drugiej połowie stycznia podejmiemy się działania ! Może wtedy jednak dojść do wielu niespodziewanych zdarzeń, związanych z naszym życiem miłosnym, które zakwestionują podjęte wcześniej decyzje.

iPhone / iPad Android