Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Horoskop dla Byk na Czerwiec 2018

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2018

Idziesz powolutku do przodu, co nie znaczy jednak, że truchtasz w miejscu. Kroczek po kroczku udaje Ci się odnaleźć swoje miejsce i zyskać na ważności. Pomiędzy 1 a 15 czerwca, będziesz mieć wrażenie życia w trującej atmosferze, ale wcale tak nie jest. W rzeczywistości, kilka problemów, które Twoje otoczenie napotka zniknie w bardzo szybkim tempie i wkrótce wszystko powróci do normy. Potrafisz wpłynąć na innych, przemawiając zarówno do ich serc, jak i rozumu. Możesz również liczyć na swoje bezpieczeństwo finansowe bez obawy, że ktoś w lepszej sytuacji materialnej może Ci zaszkodzić. Saturn i Pluton, wciąż w Koziorożcu, wspierają Twoje działania prowadzące do komfortowego trybu życia. Pamiętaj jednak, aby nie idealizować zbytnio swojej przyszłości, gdyż możesz przez to szybko się rozczarować. Ciesz się z obecnych osiągnięć, na które naprawdę zasłużyłeś. Czas więc, aby skorzystać z dobrodziejstw życia i dzielić się szczęściem. W okolicach 11go czerwca w pełni zdasz sobie z tego sprawę.

Miłość

Wenus w Lwie trochę Ci przeszkadza już od 13go maja. Będziesz musiał więc zmniejszyć swoje wymagania i przywrócić trochę realizmu w relacji z ukochanymi osobami. Niezależnie od tego podłoże Waszego związku pozostaje silne i wszystko to, co zaproponujesz zostanie co najmniej usłyszane, a może nawet wysłuchane.

Nasza rada dla Ciebie

Rozwijając swoje umiejętności innowacji, doprowadzisz do jeszcze lepszych wyników. Idź za głosem intuicji, a nigdy się nie pomylisz. W okolicach 27go czerwca masz w sobie na yle pokładów energii, żeby wygrać każdy turniej. Prześcigniesz niemalże wszystkich.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko