Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Czerwiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2019

Szybkie planety zbliżają się do Twojego gwiazdozbioru, zaczynając od Merkurego 26 czerwca, a tuż po nim Mars 30 czerwca. Oczekując na te ostatnie bardzo obiecujące dni miesiąca, masz jeszcze wiele kart w rękawie. Od 8 czerwca, Wenus odejdzie od zaborczego i apodyktycznego Byka, aby przejść do według Ciebie bardziej sympatycznego znaku Bliźniąt. Lew wraz ze słońcem wpłynie przede wszystkim na chęć stworzenia kobiecego otoczenia. Być może Twoja rodzina nie chce pójść na pewne kompromisy. Wykorzystaj w pełni 17 czerwca, dzień pełen energii, aby zrealizować świetny plan, dzięki pełni księżyca. Słońce wspiera Twoje działania do 20 czerwca, lato zaczyna się znakomicie!

Miłość

Atmosfera jest lekka, a wszelkie napięcia całkowicie znikną od 8 czerwca. Twoje życie miłosne nabiera kolorów, a Ty czujesz się niezwykle młodo! Jest to początek czegoś nowego w relacjach z innymi, co potwierdzi się w lato – nowa historia lub nowy rozdział w Twoim życiu...

Nasza rada dla Ciebie

Czeka Cię w tym miesiącu wiele nowych spotkań, które nawet jeśli są chwilowe, to bardzo satysfakcjonujące. Jeśli jesteś singlem, masz wszystkie szanse na to, aby przestać nim być. Pamiętaj tylko, aby wychodzić do ludzi, dostosować się do nowych środowisk i poznawać nowe osoby. Jest to idealny miesiąc przede wszystkim w kwestiach przyjaźni.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko