Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Czerwiec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2019

Czeka Cię miesiąc pełen kontrastów, co może być czasami męczące. Merkury i Mars spędzą ten czas w gwiazdozbiorze Raka. Masz chandrę, przechodzisz ze śmiechu w łzy, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne. Nowe wiadomości w Twoim otoczeniu nie są zbyt pozytywne, a Ty przeżywasz rozczarowanie za rozczarowaniem. Jeśli czekasz na pewne odpowiedzi, nie nalegaj, czas pokaże, warto uzbroić się w cierpliwość do 26 czerwca. Wykorzystaj ten czas na swoje pasje, Twój urok działa, więc zamienisz w złoto wszystko, czego dotkniesz. Słońce w znaku Bliźniąt do 20 czerwca stworzy atmosferę pełną rozmów, nowych kontaktów, przyjemności i wielu działań. Rzucasz się na każdą okazję, aby się wyrazić, wzmocnić więzi, zmienić swoje nawyki, polepszyć swoje życie towarzyskie, działać z entuzjazmem i zaskoczyć swoich znajomych. Uważaj jednak, aby nie zachowywać się w zbyt powierzchowny sposób i skup się na tym, co naprawdę ważne.

Miłość

Ożywione sytuacje, liczne podróże lub wycieczki... Ten okres pełen jest wymian różnego typu, poznawania ludzi, nawet w tymczasowy, ale zawsze w ciekawy sposób. Rosnąca liczba możliwości sprawia, że masz problem z wyborem, jest to więc idealne ćwiczenie na uporządkowanie swoich relacji i utrzymanie tych, na których najbardziej Ci zależy.

Nasza rada dla Ciebie

Zamiast próbowania niemożliwego w życiu miłosnym i w rodzinie, skup się lepiej na swoim życiu towarzyskim i przyjaciołach. Twój urok osobisty może stworzyć możliwości nowej pracy lub uznania Twoich talentów.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko