Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Skup się na swoim ukochanym, przyjaciołach i domu, drogi Skorpionie! Słońce w Bliźniętach przyjdzie, by połaskotać twoje wnętrze i obudzić instynkty! Wenus, przez cały miesiąc, wzbudza zmysłowość, która pasuje do ciebie jak rękawiczka! Uran, stojąc naprzeciw twojego znaku, w Byku, wprowadza nerwowość do twojego małżeńskiego lub intymnego życia. Kwadrat Saturna w twoim znaku niszczy twój dom, przywrócisz mu porządek? Marsa i Neptuna, w trzeciej dekadzie przyniosą wielką moc w sprawach miłosnych. Twój ukochany lub twoje dzieci, jeśli jesteś rodzicem, skorzystają z tych sprzyjających wpływów. Jowisz i Pluton w Koziorożcu, w pięknym aspekcie twojego znaku, realizują zmiany, twój umysł szuka i znajduje! Od 21-go do 30-go Słońce dołączy do Merkurego w Raku, by wszystko, w co wierzyłeś stało się faktem.

Miłość

Wenus wpłynie na zwiększenie zmysłowości. Mars w Rybach, w pięknym aspekcie twojej konstelacji, da ci energię, którą podbijesz świat! Merkury w Raku zapewni łatwość porozumiewania się, podczas gdy Jowisz i Pluton, jako mentalni stratedzy będą uważać, że wystarczające jest pokazywanie swojego życia miłosnego!

Nasza rada dla Ciebie

Wszechświat świetnie się z tobą bawi. Gdy walczysz z przeciwnikiem, który trzyma cię w ryzach, nie krzycz, że to niesprawiedliwe! Wręcz przeciwnie, uszanuj tę lekcję i skup się na wyciąganiu wniosków!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko