Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2020

Szanujesz swój związek i wewnętrzne życie, drogi Strzelcu! I w kwestiach towarzyskich, Słońce do 20-go i Wenus przez cały miesiąc, zwracają twoją uwagę na relacje! Saturn w Wodniku, w pięknym aspekcie twojego znaku, wzmacnia twoją pewność siebie i krystalizuje twoje pomysły, w pierwszej dekadzie. Czasami zbyt dużo energii może prowadzić do konfliktów rodzinnych lub zmartwień w twoim domu, Mars w Rybach jest w kwadrze w twojej konstelacji. Uran w Byku zachęca Cię do ponownego przemyślenia kwestii zawodowych lub związanych ze zdrowiem. Czy w pierwszej dekadzie poczujesz zew wolności? Jeśli chodzi o trzecią dekadę to zakończysz poważne zmiany związane z budowaniem zaufania - to Jowisz i Pluton dokonują transformacji. Od 21-go do 30-go, Słońce w Raku namawia cię do okresowej introspekcji.

Miłość

Wenus w Bliźniętach przez cały miesiąc, w opozycji do twojego znaku, ogłasza szczęście w sprawach emocjonalnych. Sprawy miłosne otrzymają tę planetę miłości, czy można prosić o lepszy omen? Oś relacji jest znakomita. Ty i znajomi, jesteście na świeczniku. A Słońce w Bliźniętach wzmaga korzystny wpływ Wenus. Niewielkie chmury na twoim sentymentalnym niebie!

Nasza rada dla Ciebie

Emocje będą częstym gościem, szczególnie jeśli jesteś w parze. Zmiany w twoim codziennym życiu będą wyraźne, dostosuj się. Saturn daje ci silną wolę, jesteś nieustraszony. Unikaj konfliktów w domu, skieruj się ku naturze.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko