Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Grudzień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Skupisz się w tym miesiącu przede wszystkim na pracy i na innych. Do 10 grudnia uważaj na swoje zdrowie, na profesjonalne relacje i na swój sposób komunikowania. Merkury, Twoja planeta, w Skorpionie na początku miesiąca, może obdarzyć Cię dość ciętym językiem i powrócić do tematów tabu. Zbyt wiele rzeczy schowanych pod dywanem? Do 22 grudnia Słońce w Strzelcu sprawi, że druga osoba będzie w centrum Twojej uwagi. Warto więc działać w delikatny sposób. Niebo intensywnie wpłynie również na rzeczy związane z dziedzictwem, prawem, ale i sensualnością. Powoli idziesz w kierunku stabilności. Masz świetne oko do finansów innych osób. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w gwiazdozbiorze Byka sprawi, że czeka Cię dużo czasu na refleksję. Do widzenia, lekkość bytu!

Miłość

Czeka Cię intensywny, być może nawet zbyt intensywny miesiąc w tej kwestii. Nie jesteś do tego przyzwyczajony, możesz więc poczuć się niekomfortowo aż do 20 grudnia. Zmieni się to jednak wraz z przejściem Wenus do gwiazdozbioru Wodnika. Z kolei Mars w Skorpionie zwiększy Twoje pożądanie i libido.

Nasza rada dla Ciebie

Rozpiera Cię w tym miesiącu nieskończona energia. Pamiętaj jednak, że nie wszystko da się kontrolować i przewidzieć. Znajdź też kilka chwil na zabawę, będzie to świetna okazja na spędzenie czasu wśród najbliższego otoczenia i na relaks!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko