Dzisiaj, Niedziela 09 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Grudzień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 09/05/2021

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2019

Twoje myśli zaprząta przede wszystkim chęć stworzenia idealnego życia. Słońce w Strzelcu do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia stworzy wiele zmian, które mogą nie być łatwe do zaakceptowania, ale które naprawdę są potrzebne. Czujesz, że wszystko się zmienia – w Tobie i wokół Ciebie. Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu w pięknym aspekcie do Twojego Słońca obdarzą Cię energią do wykorzystania w celu realizacji planów i zlegalizowania nowych zmian. Mars w Skorpionie sprawi, że jeszcze ważniejsze staną się dla Ciebie osoby wokół. Bądź elastyczny w wymianach zdań. Neptun pomoże Ci we wzmocnieniu przyjacielskich więzi i w zmianie planów. Uran w Twoim gwiazdozbiorze obdarzy osoby z pierwszej dekady pragnieniem wolności!

Miłość

Pragniesz stworzyć piękne relacje pełne szacunku i dzielenia się. Do 20 grudnia Wenus, Twoja planeta, będzie Ci w tym pomagać. Popracuj nad swoją komunikacją, gdyż po 9 grudnia pewien nadmiar może wyjść na Twoją niekorzyść. Spróbuj wyrażać się jasno. Od 21 grudnia Wenus w Wodniku wpłynie również na Twoje życie zawodowe, uważaj, aby nie mieszać miłości z pracą. Mars może doprowadzić do bardzo intensywnych dialogów. Bądź zen!

Nasza rada dla Ciebie

Koniec tego roku pełen będzie wstrząsów, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Jesteś gotowy na zmiany, nie bój się nowych, nieznanych ścieżek! Wszechświat wspiera Cię w Twoich wyborach, a Uran popycha Cię w stronę wolności: wystarczy zrobić pierwszy krok!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko