Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Na Bliźnięta, w tym miesiącu, czekają plany, przyjaciele i skupienie na sprawach intymnych! Aż do 21-go daj innym spokój. Słońce i Merkury w Strzelcu ożywią małżeństwo lub związek. Mars w Baranie rozbudzi twoje plany i zaktywizuje twoje środowisko! Wenus, do 15-go, pomoże w pracy i zadba o zdrowie, a od 16-go do 31-go ukoi sprawy intymne. Jowisz i Saturn kończą cykl w ostatniej dekadzie i wracają, 19-go, do Wodnika. Pluton będzie mieszał w ostatniej dekadzie, bądź pozytywny! Twoja społeczno-zawodowa rola wymaga specjalnej koncentracji w drugiej dekadzie. Od 22-go do 31-go Słońce i Merkury w Koziorożcu, mogą zwiastować ważną sprawę finansową, wiele wewnętrznych refleksji oraz wzrost potrzeb zmysłowych. Wesołych Świąt!

Miłość

Przyjemna energia emocjonalna! Aż do 15-go, twoje codzienne życie wspiera Wenus, przynosząc świetną formę zdrowotną i motyle w brzuchu! Od 16-go będzie jeszcze lepiej, będziesz optymistyczny i szczęśliwy! Mars, jako żywioł ognia, silnie będzie wspierał twoje cielese pragnienia. Koniec roku pełen ciepła i miłości, przykuwa uwagę. Miły prezent z nieba!

Nasza rada dla Ciebie

Kończąc rok wkraczasz w kolejny, zupełnie nowy! W pierwszej dekadzie poczujesz się jak w niebie, w pozostałych troche inaczej. Ciesz się wakacjami i przyjemnościami!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko