Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Przed tobą introspekcja i odbudowa finansów, drogi Koziorożcu! Pod wpływem Strzelca będziesz skrywał swoje myśli, usuniesz się w cień (aż do 21-go), by potem być w centrum uwagi. Pluton odbuduje twój znak, w trzeciej dekadzie, podczas gdy Jowisz i Saturn, twój mistrz, będą gotowi by go opuścić 19-go i wkroczyć do Wodnika. Twoje finanse ulegną poprawie nie tylko pod względem wielkości ale i źródeł ich pozyskania. Będą nęciły cię szybkie i agresywne sposoby ich pomnożenia – bądź ostrożny. Mars w Baranie zachęca cię do wyciszenia spraw domowych, rodzinnych, chyba że w pracy masz młyn? miłośc cię obudzi w pierwszej dekadzie. Będziesz nią natchniony. 22-go Słońce i Merkury wzmocnią twój nastrój w domu. Zasmakuj mądrości twojego znaku. Wesołych Świąt!

Miłość


miłośc nie jest twoim priorytetem na koniec roku. Wenus w Skorpionie, do 15-go, harmonijnie z twoją konstelacją, sprzyja twoim kontaktom towarzyskim. Od 16-go, Wenus w Strzelcu doda nutkę tajemniczości. Mars sprawi, że twoje libido będzie nieco męskie, miłośc nie jest prosta. Przyjaźń będzie lepsza niż miłośc. W przyszłym miesiącu będzie lepiej!

Nasza rada dla Ciebie

Saturn, twoja planeta, opuści twój znak, tak samo jak Jowisz. Będziesz bardziej niż kiedykolwiek odpowiedzialny i poważny. To wszystko uczyniło cię silniejszym, masz wpływ na swój los. Zrób delikatny restart na kolejny rok!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko