Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2020 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Wiele interakcji między tobą a innymi, drogi Wodniku! Wszystko ogarnie ogień aż do 21-go. Słońce i Merkury w Strzelcu rozszerzą twój krąg towarzyski i twoje plany. Wsparcie Marsa w Baranie spowoduje, że twoja pewność siebie i kontakty z innymi będą w szczytowej formie! Od 18-go, Saturn i Jowisz znajdą się w twojej konstelacji. W ostatniej dekadzie złapiesz oddech, a w pierwszej rozpoczniesz nowy, obiecujący etap! Nagła zmiana, w pierwszej dekadzie, może dotyczyć miejsca zamieszkania lub rodziny. Wenus łagodzi społeczno-zawodowe sprawy do 15-go, a potem zapanuje harmonia. Od 21-go, Merkury i Słońce pojawiają się w Koziorożcu, wskazując ci potrzebę równowagi. Przemyśl to na spokojnie. Wesołych Świąt!

Miłość

Aż do 15-go, będziesz żył z odrobiną napięcia w miłości. W pracy za to będzie lepiej. Z kolei od 16-go, Wenus i Mars w piękny sposób przyniosą pasję, radość z miłości, którą będziesz chciał się podzielić! Wszechświat będzie wspierał twoje wylewne usposobienie, będziesz popularny. Zyska na tym twoje życie emocjonalne.

Nasza rada dla Ciebie

Pojawienie się Jowisza i Saturna w twoim znaku, zmieni harmonię kosmicznego klimatu na długie miesiące. Jeśli masz projekty schowane w szufladach, wróć do nich. Przyjemny koniec roku. Ciesz się świętem bez poczucia winy.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko