Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2023 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

Szczęście jest zawsze po twojej stronie i zamierzasz to wykorzystać. Jednak tempo zmian jest mniej stabilne niż w poprzednim miesiącu. W tym okrsie twój awans jest wspierany przez Merkurego w Koziorożcu między 2. a 23. oraz przez Wenus w Skorpionie od 5. do 29. Dzięki tym energiom planetarnym to czas, abyś podejmował właściwe decyzje i przekonał do nich swoich partnerów. Aby odnieść sukces Merkury wzmacnia twoją osobowość. W połączeniu z Wenus zachęca cię do zacieśnienia więzi łączących cię z tymi, którzy mają możliwość, aby ci pomóc. Kończysz rok bez większych problemów. Jeśli jednak czujesz, że czasami przeżywasz trudne chwile, nie panikuj. Skorzystaj z okazji, aby podsumować swoje życie.

Miłość

Do 4. musisz się trochę wysilić. Następnie, dzięki Wenus w Skorpionie, możesz się zrelaksować. W tym miesiącu masz pełną kontrolę nad sytuacją. Nie robiąc nic specjalnego, inni wiedzą, że mogą liczyć na ciebie i twoją lojalność.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu wszystko się udaje. Spodziewaj się jednak krótkich okresów spowolnienia. Mają na celu zachęcenie cię do podsumowania twojego działania.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko