Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Grudzień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

Pomiędzy 5. a 29. Wenus jest w twoim znaku. Mogłoby to sugerować, że panowanie nad sytuacją będzie trudne, ale tym razem będzie inaczej. Od 2. do 23. Merkury w Koziorożcu uspokaja panującą atmosferę. Dzięki dalekowzrocznym i dyskretnym planom twoje uczucia i myśli są spokojne. Kiedy trochę zwolnisz, zaczynając od 14., będziesz mial czas na zastanowienie. Warto pogodzić się z tym, co nie jest proste. Merkury pomaga zmienić twoje myśli. Zachęca cię do zrozumienia, że z czasem coś się wydarzy w twoim życiu. Uświadamiasz sobie, że nie musisz niszczyć wszystkiego, aby iść naprzód. Skorzystaj z tej wiedzy, aby zachować się odpowiednio do sytuacji.

Miłość

Po trudnym okresie twoje uczucia rozkwitną od nowa. Udręki przeszłości znikają. Jesteś gotowy znów kochać. Jesteś otwarty na pojawienie się nowych uczuć. Merkury sprawia, że jesteś uroczą i pozytywnie nastawioną osobą.

Nasza rada dla Ciebie

Wszystkie światła są zielone, dzięki czemu twój rozwój przebiega bezproblemowo. Jeśli przypadkiem kusi cię coś niebezpiecznego, wybierz ścieżkę mądrości.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko