Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Wasz postęp jest głównie wspierany przez Urana i Saturna w Rybach. Wasze ambicje idą w dobrym kierunku. Waszym partnerom nie brakuje wizji. Planują przyszły rok i realizują projekty. To idealnie pasuje do Was. Z Neptunem w pobliżu Wasza inspiracja jest pewna, jednocześnie dynamiczna. Przenosicie ją na grunt realny z niezwykłą łatwością. Jednakże dni wydają się być monotonne. Wasze życie może pozbawiać emocji. Jeśli chcecie, możecie je urozmaicić, inspirowani przez Marsa w Lwie. Te eleganckie i efektowne energie zachęcają Was do podejmowania inicjatyw, które poprawiają Waszą codzienność. Możecie zaskoczyć innych podejmując decyzje, które nie są typowe dla Was. 22, z przesunięciem Słońca do Waszego znaku, jesteście dostępni dla Waszych bliskich.

Miesięczny Horoskop Grudzień 2024 dla Koziorożec
Idź do

  Miłość

  Aż do 7 dni, twoje uczucia są nasycone mądrością. Pozostajesz rozsądny i z tego się cieszysz. Następnie, pomimo trudności Wenus w Wodniku, kontynuujesz tę samą ścieżkę. Może jednak skłonić cię do reakcji w nietypowy sposób, co na pewno wprowadzi trochę więcej emocji.

  W związku

  Mars skłania cię do podjęcia decyzji, trochę kosztownej, dla dobra waszego związku. To działanie może zająć ci trochę czasu. Dlatego dopiero pod koniec miesiąca będziesz całkowicie dostępny dla swojej połówki.

  Singiel

  Do 7 uciekasz się do swoich zwykłych metod uwodzenia. Potem zmieniasz ton. Wypuszczasz wodze fantazji i zachodzisz zmiany w swoim wnętrzu bez skrupułów! Już od 22 się wycofujesz, nie dając żadnych wyjaśnień.

  Kariera / Finanse

  Sfera zawodowa zapowiada się mało uciążliwie. Do 21 energie sprzyjają twojemu myśleniu, wspierają twoje pragnienie rozwoju, będziesz starał się dobrze wykonać swoją pracę i zyskasz za to uznanie od swojej hierarchii. Wenus przebywa u ciebie do 7, a Słońce od 21 dodaje szczypty charyzmy do twojego zachowania, natomiast Saturn i Neptun ułatwiają twoje relacje z współpracownikami, jesteś popularny. Pluton opuścił twój znak, mogą wystąpić korzystne skutki, wreszcie zbierasz owoce pozytywnej zmiany lub podwyżki? Jupiter rozsiewa swoje łaski w twojej dziedzinie pracy, boska ochrona wspiera twoje działania. Mars w Lwie wzmocni twoją reaktywność. Super!

  Porady na miesiąc

  Tak, jeśli w tym miesiącu odczuwasz potrzebę zwolnienia tempa, pozwól sobie na to. To nie zmieni biegu twojego życia, ale z pewnością zostawi ci cudowne wspomnienie.

  Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.