Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Grudzień 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Uran i Saturn wspierają twoje postępy w Rybach. Twoje ambicje są na dobrej drodze. Twoi partnerzy są przewidujący. Rozmawiają o przyszłości, tworzą projekty. Idealnie ci to pasuje. Dzięki Neptunowi twoje projekty są bezpieczne, ale dynamiczne. Z łatwością idziesz na przód. Jednak dni są do siebie podobne. Twoje życie wydaje się nudne. Jeśli chcesz, możesz je urozmaicić, czerpiąc inspirację z Marsa w Lwie. Te energie i siły popychają cię do podejmowania inicjatyw, które poprawiają twoje samopoczucie. Możesz podejmować nowe, ciekawe wyzwania. 22. podczas przeniesienia Słońca do twojego znaku, jesteś otwarty dla swoich bliskich.

Miłość

Do 7. twoje uczucia są pełne mądrości. Jesteś rozsądny i szczęśliwy. Potem, mimo że Wenus porusza się w Wodniku, nic się nie zmienia. Może jednak wydarzyć się coś niespodziewanego, co zmieni całą sytuację.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli w tym miesiącu czujesz potrzebę odpuszczenia, zrób to. Nie zmieni to jakości twojego życia, ale sprawi, że poczujesz się spokojny.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko