Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2024 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2024

Mars kontynuuje swój pobyt w Lwie, a Wenus pojawia się w Wodniku od 8 do 31. Ta sytuacja sprawia, że możesz utknąć na jakiś czas. 7. Mars wzmacnia to zjawisko. Z Plutonem w Wodniku wydarzenia nabierają innego wymiaru. Dlatego prawdopodobne jest, że twoja reakcja będzie brutalna, chyba że zbliżysz się do Saturna i Neptuna w Rybach. Te mądre i rozsądne energie zachęcą cię do oddalenia się od tego, co sprawia, że tracisz kontrolę. Zachęcają do przezwyciężenia zagrożeń i nie angażowania się bardziej niż to konieczne. Czyniąc to, unikniesz ponownego znalezienia się w sytuacjach, które wymagają podjęcia drastycznych kroków.

Miłość

Do 7. wszystko jest w porządku, ponieważ Wenus w Koziorożcu ułatwia ci życie. Następnie, pojawienie się Wenus w Wodniku powoduje napięcia, których być może nie zauważysz W tych okolicznościach cofnij się przed podjęciem decyzji. Poczekaj spokojnie, aż sytuacja bardziej się wyklaruje.

Nasza rada dla Ciebie

W czasach kryzysu egzystencjalnego mądrość jest twoim największym atutem. Zamiast zająć stanowisko, bądź filozofem. W ten sposób napięcia naturalnie się rozładują.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko