Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Drogi Baranie, będziesz skoncentrowany na swoich planach i kręgu znajomych! Aż do 19-tego będziesz błyszczeć, lubisz to! Bądź dumny z siebie, ze spokojem prezentując swe zalety bez umniejszania komukolwiek. Merkury będzie mocno wspierał twoje kontakty i twoje myśli, szczególnie od 12 do 27 w duecie ze Słońcem. Twoja planeta Mars, który jest teraz w Wodniku, jak również Saturn, wzmocni twoje przyjaźnie, koncepcje twoich projektów, pozwoli ci zaangażować się bez marnowania czasu. Jowisz i Pluton będą kontynuować zmianę twojego społeczno-zawodowego przeznaczenia ; nie próbuj z tym walczyć. Pewne kwestie ulegną zmianie w drugiej dekadzie. Uran w Byku może zaserwować pewne pieniężne niespodzianki w pierwszej dekadzie. Wydawaj je ostrożnie. Neptun próbuje rozbudzić w tobie duchowność – jak ci to wychodzi ?

Miłość

Piękny emocjonalny przypływ w tym jasnym miesiącu! Mars to pożądanie, Wenus - uczucia, oboje sprzyjają z kolei rozkwitowi życia towarzyskiego! To zapowiada wyjątkowe życie miłosne – wykorzystaj okazje, jeśli szukasz miłości! Poczuj wiatr we włosach!

Nasza rada dla Ciebie

Wykorzystaj możliwości, działaj w dojrzały sposób, a potem postępuj w zgodzie ze swoimi najbardziej osobistymi myślami. Ten miesiąc całkowicie sprzyja odnowie, która może przyjść nagle. Znajdź w sobie równowagę. To ci się spodoba!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko