Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Intensywny miesiąc, zabiegany, w domu czy rodzinie nastąpią pewne zmiany - to wszystko czeka na ciebie, drogi Skorpionie! W tym miesiącu będziesz szukał intensywności we wszystkim, zupełnie niepotrzebnie, bo będzie wszędzie! Mars w Wodniku wraz z Saturnem zwrócą uwagę na pewne sprawy w twoim domu lub twojej rodzinie, z którymi będziesz musiał sobie poradzić. Twoja energia będzie na maksymalnym poziomie. Aż do 19-tego, uważaj na swoje zdrowie i swoją pracę. Twój związek będzie opierał się na uważności, którą tak lubisz. Jednak Uran w Byku wskazuje, iż w pierwszej dekadzie nastąpią nagłe zmiany w twojej sferze małżeńskiej lub partnerskiej. Nie przestraszy cię to, choć wolisz zmiany, których sam dokonujesz! Jowisz i Pluton będą wspierać twoją postawę, relacje sąsiedzkie i działania.

Miłość

Wenus w Bliźniętach nie da ci takiej energi miłości, która ci najbardziej odpowiada. Niemniej jednak zapowiada intensywność twoich uczuć. Mars, gwiazda pożądania, w Wodniku, zwiększy twoje libido i sprawi, że trudno będzie ci się pohamować. Nie rób z siebie giganta, bo sprawisz, że twoi potencjalni partnerzy uciekną. Neptun uczyni cię romantycznym w drugiej dekadzie: delikatna alchemia?

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz kilku napiętych rodzinnych lub domowych sytuacji, z którymi będziesz musiał sobie poradzić, w tym miesiącu zacznij okazywać czułość, nie narzucając jej. Neptun zaprasza cię ponownie, szczególnie w drugiej dekadzie, byś otworzył się na swoją wrażliwość.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko