Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Drogi Strzelcu! W centrum twojej uwagi znajdą się relacje i kwestie miłosne. Słońce w Baranie, do 19-go, otworzy przed tobą radosne emocjonalnie perspektywy związane z tymi relacjami lub z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Od 12-go do 27-go, Merkury, także w Baranie, przyniesie znakomity przekaz i kreatywne możliwości, jeśli jesteś artystą. Jowisz, twoja planeta, w Koziorożcu, a także Pluton, będą trzymały twój majątek żelazną ręką: możliwe będą usprawnienia, reorganizacja oraz nadwyżka. Mars i Saturn, w pierwszej dekadzie, zwiększą twoją pewność siebie, dzięki czemu będziesz mógł widzieć dalej. W drugiej dekadzie otwórz oczy i skup się na ożywieniu życia rodzinnego. Pierwsza dekada, poprzez Urana w Byku, rozpocznie nowy okres zawodowy. Będziesz chciał wyrazić swoją oryginalność i niezależność. Nic nie będzie łatwe, bądź cierpliwy.

Miłość

Cały miesiąc, piękna Wenus w Bliźniętach zwrócona będzie w twoim kierunku i pomoże ci w miłości. Ludzie będą do ciebie dobrze nastawieni, będą cię aktywnie słuchać, a twoje kontakty sprawią ci przyjemność. Gwiazda pożądania, Mars w Wodniku, podniesie twoje libido i wszystko będzie ci pasować!

Nasza rada dla Ciebie

Obszar związany z emocjami będzie wspierany, osiągniesz doskonałe efekty dzięki doskonałemu wpływowi planet. Zaakceptuj nagłe zdarzenia, kwestionując powolność Urana w Byku, a ten miesiąc będzie miły.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko