Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Kwiecień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2021

Trochę napięcia w domu lub w rodzinie, a potem wielka miłośc w twoim sercu! Energia Barana do 19, zapewni miłe chwile z najbliższymi. Dostosuj się do okoliczności, nawet jeśli nie zawsze odpowiadają temu, co byś chciał. Pluton zawsze w twoim znaku sprawia, że jesteś silniejszy i bardziej refleksyjny. Mars zapewnia zwiększoną siłę fizyczną w codziennym życiu lub pracy, działa pobudzająco. Dokonaj wyboru! Od 24 twoja intymna sfera zmienia się, bądź czujny! Od dwudziestego klimat odmienia się dramatycznie, energie Byka rozpieszczają twoje życie miłosne i twoje relacje z dziećmi, jeśli je posiadasz, a także podnoszą twoje poczucie własnej wartości!

Miłość

Do 19 jesteś zajęty pracą lub zajęty zarządzaniem rodzinnymi lub mieszkaniowymi problemami, które uniemożliwiają ci spokojne życie. Po 20. jest zupełnie odwrotnie, odczuwasz silne emocje, zmysłowość i przyjemność. Twoja powściągliwa, a nawet nieco chłodna natura nagrzewa się nagle. Ciesz się w pełni!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc nie jest łatwy aż do 19, ponieważ energie Barana popychają cię do działania. Niech tak się stanie, pozwól odejść złym odczuciom i poczekaj, aż planety dotrą do Byka od 20., by odzyskać spokój i prawdziwą miłośc!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko