Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Energia, jaką emanuje Baran, zaczyna maleć. Pamietaj, że szczęście nigdy nie przychodzi samo, czerpiesz korzyści z wpływów Byka. Gdy Saturn jest w pobliżu, twój nastrój jest bardziej pogodny. W tym miesiącu nadal kierujesz się swoimi ambicjami, ale w bardziej spokojny i uporządkowany sposób. Przez cały miesiąc Merkury pomaga ci zrealizować swoje marzenia. Jego energia, od 22. dnia, zachęca cię do powrotu do projektu, który pozostał niedokończony. Skorzystaj z okazji, aby skoncentrować się na tym, co lubisz lub co pozwala ci wykorzystać swoje możliwości. Jedynym cieniem na planszy jest Mars w Raku, który będzie próbował odepchnąć cię od twojej ścieżki. W jaki sposób? Skupiając się na twoich uczuciach!

Miłość

Dzięki energii Byka twoje uczucia rozwijają się w atmosferze naznaczonej stabilnością. Sprawiają, że czujesz się pewnie w życiu, a to dobry znak. W tym miesiącu spróbuj doświadczyć odrobiny romantyzmu. Pozwoli to uchronić cię przed rozczarowaniami, bez których w dużej mierze możesz się obejść.

Nasza rada dla Ciebie

Aby cię do czegoś zmusić, ludzie wpływają na twoje uczucia. Tym razem przejmij inicjatywę. W jaki sposób? Inwestuj we właściwym czasie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko