Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2025 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

Pomiędzy ideałem, do którego dążysz, a obowiązkami zawodowymi, istotne będzie znalezienie odpowiedniego kompromisu! Aż do 19-go, sfera zawodowa wymaga, abyś dawał z siebie wszystko, co najlepsze, Neptun zaprasza Cię do tego, by działać najlepiej jak potrafisz, zrób to! Mars w Twoim znaku przez cały ten okres zwiększa Twoje ambicje i zasoby energii, nie odpuścisz. Merkury w Rybach, a także Wenus i Saturn zapraszają Cię przez pierwsze dwa tygodnie do większej wiary w siebie, do wyrażania swoich najbardziej skrytych uczuć! Następnie Merkury idzie dalej i proponuje Ci kilka interesujących rozmów o pracę, ale nie obawiaj się. Mars zbliża się do Lwa 18. i wspiera Cię finansowo. Pluton może pomóc Ci zdobyć pieniądze od kogoś, kogo byś się nie spodziewał.

Miłość

Szalona miłosć może pojawić się niespodziewanie, podczas dalekiej podróży czy romantycznego, namiętnego spotkania. Mars wpływa na takie emocje jak zazdrość i zaborczość do 18., zatem Twój długi lub też dopiero rodzący się związek może ucierpieć. Będziesz szukał poczucia stabilizacji, ale czy Twój partner będzie miał takie samo życzenie?

Nasza rada dla Ciebie

Nie ma szans na nudę w tym miesiącu, szykuje się wiele korzystnych zmian dla Twojego znaku. Spróbuj zachować w miarę możliwości spokój do 18.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko