Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Kwiecień 2025 dla Strzelec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2025

W tym miesiącu ważną rolę odegrają relacje! Energie Barana, Słońca i Neptuna w duecie do 19-tego, pobudzą Twoją kreatywność, a także Twoje sprawy sercowe lub te związane z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Słońce zachodzi w Byku 19. i Twoje wysiłki koncentrują się na sferze pracy, w której powinieneś działać z ostrożnością. Stojąc twarzą do Ciebie, Jowisz podkreśla znaczenie innych w Twoim życiu, Twoje relacje z bliskimi osobami są pod opieką planet. Mars, z kolei w Raku, a następnie od 1. w Lwie, mobilizuje Twoją energię do zmian, do zawarcia nowego porozumienia, a następnie koncentruje się na emocjach, które sprawiają, że Twoje serce śpiewa. Pluton pobudza Twoją waleczność i poczucie własnej wartości.

Miłość

Twoje sprawy sercowe są w centrum uwagi, będziesz pełen miłości i chęci wyrażania swojego zdania na ten temat, szczególnie po 16. Wenus w Rybach może wywołać pewne rozczarowania, ale Twoja samoocena będzie na tyle dobra, że będziesz w stanie działać z zapałem i pasją.

Nasza rada dla Ciebie

Będziesz bardziej romantyczny niż zwykle i równie dynamiczny. Ten wiosenny miesiąc ma wiele do zaoferowania, jeśli nauczysz się dostrzegać to, co ważne! Odpędź swoje negatywne myśli i spójrz na świat przez różowe okulary!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko