Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Lipiec 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Zmieniasz się w stosunku do innych, drogi Koziorożcu! W twoim znaku znajdują się ciężkie planety, które przyniosą nieodwracalny przekaz: Saturna, twoją planetę, Jowisza i Plutona. Twoja osobowość zmieni się w sposób trwały. Po drugiej stronie, Słońce w Raku, do 22-go, i Merkury zaproponują miłe doświadczenia z twoim partnerem lub współmałżonkiem. W drugiej i trzeciej decadzie, Neptun wtłoczy do twojego umysłu inspirację i uczucia. Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, obudzi sentymentalne uczucia lub wniesie coś nowego do relacji z dzieckiem, jeśli jesteś rodzicem. Obudzi to w tobie dawkę twórczej oryginalności, którą często odrzucasz. Mars w kwadracie Byka w twoim znaku oznacza poruszenie w domu, podczas gdy Wenus w Bliźniętach uspokoi sprawy zawodowe i zadba o twoje zdrowie. Wzrost introspekcji od 23-go. Miłośc W tym miesiącu nie pojawi się nic wyjątkowego! Masz sporo do zrobienia ze sobą, ale do 22-go będziesz jednak pod presją ze strony innych. Będziesz musiał znaleźć równowagę między sobą a swoim otoczeniem.

Miłość

obudzona przez Urana, może być dla ciebie sporą pozytywną niespodzianką. Nienawidzisz być szturchanym, ale ta planeta trzęsie tobą na maxa!

Nasza rada dla Ciebie

Powrót Saturna, twojej planety, z pewnością oznacza pewne zmiany dotyczące twojego życia intymnego i twojego charakteru. Jest lato, daj sobie trochę luzu w pracy nad sobą, szczególnie po 23-im. Zasługujesz na odpoczynek, nie czuj się winny!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko