Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2020 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Przed tobą wzmocnienie osobistego wpływu i doskonałe myślenie, drogi Raku! Słońce i Merkury w domu doskonale podkreślają Twoją osobowość. Nie pozostaniesz niezauważony w tym miesiącu! Piękna gromada planetarna w Koziorożcu, zwrócona twarzą do twojego znaku, bardzo umacnia pozycję drugiej osoby, współmałżonka lub partnera. Szczególnie w trzeciej dekadzie możiwe są związane z tym zamiany, przeobrażenia i zalegalizowanie. Ta dekada będzie pod dużym wpływem Neptuna w pięknej fazie do jego Słońca. Intuicja nic tu nie zdziała! Odświeżysz grono znajomych. Twój czar towarzyski zyska odrobinę oryginalności i swobody w pierwszej dekadzie! Od 23-go do 31-go, Słońce w Lwie może sprzyjać twojemu majątkowi, awansowi lub pojawieniu się niespodziewanych pieniędzy? W każdym razie, pod koniec miesiąca, twoje myśli będą zajęte sprawami materialnymi.

Miłość

Mars w Baranie dominuje w sprawach społeczno-zawodowych, co oznacza niewielką sentymentalność. Powiedzmy, że twoja zmysłowa dynamika będzie bardziej dotyczyła Twojego zawodowego biznesu. Jednak pragniesz kochać intymnie, jak obiecuje Wenus w Bliźniętach. Wygląda na to, że w tej kwestii zapał przeplata się z odrobiną tajemnicy!

Nasza rada dla Ciebie

Twój znak, pod wpływem potężnych sił planetarnych, szczególnie w pierwszej i trzeciej dekadzie, będzie intensywnie pracował nad dokonanymi zmianami lub tymi, które nadal są w toku. Twój wewnętrzny głos cię zaskoczy, ale zaufaj mu całkowicie. Przeżyj to piękne lato, dbając o siebie!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko