Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2020 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Podnieś swój ideał życia w palącym klimacie, drogi Skorpionie! Słońce i Merkury w Raku, w harmonii z twoim znakiem, obudzi pragnienie długiej podróży, jak również chęć dobrego samopoczucia. Uran w Byku, rozpocznie nowy rozdział twojego życia małżeńskiego lub prywatnego, w pierwszej dekadzie. Twój umysł, w ostatniej dekadzie, ma ogromną moc, wzmocnioną przez niebiosa, nie odpuszczaj. Neptun, w ostatniej dekadzie, natchnie cię romantyczną i tajemniczą miłością. Wenus w Bliźniętach w dysharmonii z twoim znakiem przyniesie ambiwalentne uczucia, czasami namiętne, czasami zimne. Te wzloty i upadki to twoja specjalność! Mars wstrząśnie codziennym życiem - dbasz o swoje zdrowie? Od 23-go zajmij się swoim społeczno-zawodowym losem. Co jeszcze musisz udowodnić?

Miłość

Twoją zmysłowość pobudza Wenus, co zapowiada zaskakującą letnią radość! Z tą piękną kwadrą planety w twoim znaku, nie oczekuj niczego konstruktywnego, ponieważ Mars w Baranie sprawia, że jesteś niecierpliwy i gonisz! Wiesz jak rozumiec tę magiczną inspirację od Neptuna ? miłośc zbuduj najpierw w sobie, a potem ją ofiaruj.

Nasza rada dla Ciebie

Będziesz musiał wybrać co wolisz: być aktywnym czy dać sobie spokój. Zwykle to cię nie dotyczy, bo świetnie radzisz sobie z wewnętrznym ogniem. Na wakacjach lub nie, dowiedz się, jak zachować dystans, szczególnie w pierwszej dekadzie. Zacznij relaksującą aktywność w wolnym czasie!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko