Dzisiaj, Sobota 26 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Lipiec 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 26/09/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Nowe projekty, spotkania z przyjaciółmi i chwila spokoju! Słońce w twoim obszarze społecznym aż do 22 zapewnia okres wypełniony ciekawymi wycieczkami i projektami! Jesteś u szczytu swoich możliwości intelektualnych dzięki Merkuremu w twoim znaku. Od 13 do 28. Mars w Lwie i Wenus do 22, sugerują, a wręcz narzucają zanurkowanie w twoim życiu wewnętrznym, waż swoje działania i kontroluj swoje uczucia. Jowisz zwrócony w stronę twojego znaku do 28. pozwala na rozwój twojego życia małżeńskiego lub towarzyskiego. Ta planeta powraca również w Wodniku i wspiera twoją sferę zawodową. Od 23. Słońce w Lwie zapewni powrót do spokoju, a Wenus w Pannie przyczyni się do niesamowitej atmosfery pełnej ciepła i delikatności.

Miłość

Twoja delikatna natura, zwykle wystarczająco zdystansowana, powinna z łatwością dostosować się do humorów Wenus. Oscylujesz między namiętnością a deklarowanymi uczuciami. Masz problem z podjęciem decyzji. Mars podąża tym samym torem, czasem podbijając stawkę, ale czyni to nieśmiało! Innymi słowy, w tym miesiącu odnajdujesz właściwą drogę, pozostawiając swoich bliskich zaskoczonych twoim odważnym zachowaniem!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu przewidziane są dwie szanse, jedna dla twojego związku, a druga dla ciebie. Traktuj te dwie sfery z takim samym szacunkiem, ponieważ współdziałają razem, aby przyczynić się do twojego dobrego samopoczucia. Wyjdź, baw się dobrze, odpuść trochę, jest lato!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko