Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Miłośc i codzienność są w centrum uwagi w tym miesiącu! Energia Raka sprzyja twojemu obszarowi emocjonalnemu aż do 22, podczas gdy od 13 do 28 zwiększa twoją kreatywność, zwłaszcza w kwestiach manualnych. To chwilowa inspiracja czy nowe hobby? Merkury do 12 dnia dba o twój dom, unikaj dyskusji, jeśli atmosfera jest zbyt elektryzująca. Mars i Wenus w Lwie skupiają się na twoich zadaniach w pracy lub w codziennym życiu. Po 22 preferowane są pobudzające relacje, w tym nowe związki. Jowisz w twoim znaku do 28. daje pole dla twojej życzliwej osobowości, ale nie nadużywaj naiwności innych! Pluton nadal modyfikuje twoje projekty i wpływa na twoje przyjazne relacje. Od 23 Słońce w Lwie wspiera twoje działania i plany, nadszedł czas spakować torby. Nastąpi przebudzenie zmysłów!

Miłość

Twoja romantyczna natura wyraża się kreatywnością, dreszczem emocji i ochotą na więcej! Zaskakujesz ludzi wrażliwym i czułym zachowaniem od 13 do 28. Planety obserwują twoje codzienne życie, jesteś pełen miłości i zmysłowości! W kolejnym tygodniu miłośc zaczyna być naprawdę poważna, a letnie szaleństwo już cię nie przyciąga. Pojawia się stabilizacja!

Nasza rada dla Ciebie

Nie ma szczególnych obaw, jesteś mistrzem w tym letnim miesiącu! Świetnie sobie radzisz. Wpływy wszechświata są idealne do odnajdywania miłości, utrzymywania pozytywnych relacji lub życia w spokojnej codzienności. Ustal swoją własną mapę drogową!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko