Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2021

Skup się na swoim przeznaczeniu, a także na projektach! Wpływy Raka, Słońca i Merkurego zachęcają do spojrzenia na twoją karierę lub wydarzenia ważne dla twojej przyszłości, postaraj się być odpowiedzialny. Do 12 Merkury w Bliźniętach otwiera twój umysł na ideał, do którego chcesz dotrzeć. Mars w Lwie do 29 i Wenus do 22, obserwują twoje projekty, czuwają nad twoimi przyjaźniami i rozwojem kreatywności! Aż do 28. Jowisz wprowadza w twoje codzienne życie pewne zmiany. Saturn stabilizuje twoje życie miłosne lub twoje relacje z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Od 23. Słońce w Lwie jeszcze bardziej wspiera twoje relacje w przyjaźni. Poradzisz sobie w realizacji projektu i zorganizujesz ciekawe, motywujące spotkania.

Miłość

Wenus, twoja planeta jest w Lwie aż do 22, wspierana przez Marsa do 29 dnia. Wyraźnie obserwuje twoje życie emocjonalne. Nie bój się wyrażać swoich uczuć, jak również swojej zmysłowości. Wszechświat cię psuje, rozpieszcza i uosabia wszystkie twoje cechy charakteru. Po 23. klimat robi się trudniejszy, więc zaplanuj czas na swoją pasję oraz na odpoczynek!

Nasza rada dla Ciebie

Pozostaw stres i presję w swojej pracy co najmniej do 22. Postaraj się w tym miesiącu zoptymalizować korzystne energie poświęcone życiu miłosnemu lub kwestiom finansowym. Twoja delikatna natura, aby dobrze działać, wymaga równowagi!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko