Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Lipiec 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Mrówka czy konik polny? Tego lata planety Raka, czyli Słońce do 22. i Jowisz przez cały miesiąc zapraszają do przyjrzenia się swoim sprawom finansowym, wydaje się, że nadchodzi wspaniała niespodzianka. Zwłaszcza, że Wenus przybywa do Twojego domu 4. i zwiększa szansę na tego typu wydarzenia. Merkury w Lwie podnosi Twoje poczucie własnej wartości, będziesz miał wiele do powiedzenia, ale mniej po 18. Twoja pewność siebie jest zapewniona przez Marsa w Pannie, ale energie Twojego znaku mogą powodować pewne napięcia w Twoim domu, więc zostań spokojny i opanowany. Twoje projekty mają szansę na realizację, nad nimi czuwają aktualnie Saturn i Neptun. Możesz liczyć na swoich przyjaciół, którzy pomogą Ci poradzić sobie z niedoścignionym ideałem, to wszystko dzięki planecie Pluton! 22., Słońce zachodzi w Lwie, energia i siła będą zapewnione.

Miłość

Dzięki Wenus w Twoim znaku od 4-go, Twoja aura i Twoja zmysłowość będą na szczycie! W rezultacie Twoje życie emocjonalne zapowiada się przyjemnie, zwłaszcza jeśli właściwie skierujesz cielesną energię i otworzysz się na naturalną spontaniczność. Dialog zostanie doceniony i właściwie zrozumiany, a po 18. lepiej unikać zbędnych niedomówień.

Nasza rada dla Ciebie

Energetyczny i optymistyczny, przeżyjesz ten letni miesiąc z dużą dozą pozytywnego nastawienia, zwłaszcza jeśli pozbędziesz się nerwowości związanej z rodzinnymi sprawami. To bardzo dobre podejście!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko