Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Mrówka czy świerszcz? W tym lato planety w Raku: słońce do 22 a Jowisz przez cały miesiąc, zapraszają do skupienia się na sprawach finansowych, wygląda na to, że czeka cię świetna niespodzianka. Dodatkowo, Wenus przybywa do ciebie 4, podnosząc te wydarzenia. Merkury w Lwie poprawia twój nastrój, znajdziesz właściwe słowa, chociaż od 18 już nieco mniej. Twój entuzjazm jest wspierany przez Marsa w Pannie, choć w kwadracie do twojego znaku może spowodować napięcia w twoim domu, zachowaj spokój. Twoje projekty nabierają rozmachu, Saturn i Neptun bacznie na nie uważają, dla pierwszej dekady. Możesz liczyć na swoich przyjaciół, którzy często są liczni, aby ci pomóc, z idealistycznym podejściem i w pełnej zmianie, dzięki, Plutonie! 22, słońce wchodzi do Lwa, co oznacza pewny charyzmat.

Miesięczny Horoskop Lipiec 2025 dla Bliźnięta
Idź do

  Miłość

  Dzięki Wenus w twoim znaku od 4, twoja aura i zmysłowość będą na najwyższym poziomie! Dlatego twoje życie uczuciowe zapowiada się przyjemnie, zwłaszcza jeśli skupisz się na precyzyjnej energii cielesnej, która może zakłócać twoją naturalną spontaniczność. Dialog będzie cenny i zachęcany, ale po 18 unikaj nadwrażliwości.

  W związku

  Możesz być lojalny wobec przyjaciół, szczególnie że Wenus w twoim znaku pobudza cię do rozpraszania uczuć. Uważaj na reakcję swojej drugiej połówki, która może tego nie docenić. Mars pobudza twoją zmysłowość, ale również nerwowość, prowadź otwartą rozmowę.

  Singiel

  Wychodź, wszystkie światła są na zielono, abyś mógł spotkać kogoś miłego i spontanicznego, takiego jak lubisz, zwłaszcza od czwartego dnia. Będziesz miał wiele propozycji, więc wybór będziesz musiał podjąć rozsądnie, najlepiej kierując się sercem!

  Kariera / Finanse

  Słońce i Jowisz w dobrym aspekcie do 22 lipca mogą ułatwić pojawienie się świetnych okazji finansowych lub lukratywnej umowy o pracę, więc twój stan posiadania powinien wzrosnąć. Jowisz chroni twoją sferę finansową przez cały miesiąc i dłużej, więc nie musisz się o to martwić! Pracujesz z zapałem i jesteś solidarny z innymi.

  Porady na miesiąc

  Otoczeni i pełni optymizmu, przetrwacie ten letni miesiąc z dużą dawką optymizmu, zwłaszcza jeśli pozbycie się nerwów związanych z rodziną. Fajne nastawienie!

  Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.