Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Mrówka czy konik polny? Tego lata planety Raka, czyli Słońce do 22. i Jowisz przez cały miesiąc zapraszają do przyjrzenia się swoim sprawom finansowym, wydaje się, że nadchodzi wspaniała niespodzianka. Zwłaszcza, że Wenus przybywa do Twojego domu 4. i zwiększa szansę na tego typu wydarzenia. Merkury w Lwie podnosi Twoje poczucie własnej wartości, będziesz miał wiele do powiedzenia, ale mniej po 18. Twoja pewność siebie jest zapewniona przez Marsa w Pannie, ale energie Twojego znaku mogą powodować pewne napięcia w Twoim domu, więc zostań spokojny i opanowany. Twoje projekty mają szansę na realizację, nad nimi czuwają aktualnie Saturn i Neptun. Możesz liczyć na swoich przyjaciół, którzy pomogą Ci poradzić sobie z niedoścignionym ideałem, to wszystko dzięki planecie Pluton! 22., Słońce zachodzi w Lwie, energia i siła będą zapewnione.

Miłość

Dzięki Wenus w Twoim znaku od 4-go, Twoja aura i Twoja zmysłowość będą na szczycie! W rezultacie Twoje życie emocjonalne zapowiada się przyjemnie, zwłaszcza jeśli właściwie skierujesz cielesną energię i otworzysz się na naturalną spontaniczność. Dialog zostanie doceniony i właściwie zrozumiany, a po 18. lepiej unikać zbędnych niedomówień.

Nasza rada dla Ciebie

Energetyczny i optymistyczny, przeżyjesz ten letni miesiąc z dużą dozą pozytywnego nastawienia, zwłaszcza jeśli pozbędziesz się nerwowości związanej z rodzinnymi sprawami. To bardzo dobre podejście!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko