Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Lipiec 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2025

Przeżyjesz ten letni miesiąc z pasją i wrażliwością. Być może czeka Cię więcej niespodzianek niż przypuszczasz. Aż do 22-ego Słońce w Raku czuwa nad Twoim życiem intymnym lub zawodowym, podczas gdy Jowisz w Raku przez cały miesiąc sprzyja rozwojowi tych obszarów życia. Merkury w Lwie skłania Cię do bardzo potrzebnego spojrzenia w głąb siebie, myślisz o tym, jak coś zrobić lub coś zmienić, unikaj pośpiechu po 18. Mars w Pannie wspiera Twoje ideały, możesz zacząć działać, aby rozpocząć trening lub obiecującą podróż w wymarzone miejsce. Sfera rodzinna otrzymuje energie Saturna i Neptuna, możliwe są pewne komplikacje, a także pewne tajemnice, w tej sytuacji dialog w jak największym stopniu może pomóc w celu złagodzenia dość napiętej atmosfery. Po 22. poczujesz prawdziwy taniec zmysłów!

Miłość

Twoje codzienne życie zapowiada się spokojne, radosne i pełne miłości. Mógłbyś spędzać więcej czasu z bliskimi, warto zwrócić uwagę na uczucia i potrzeby ważnych dla Ciebie osób, pomimo znaczącej nieśmiałości Twoja zmysłowość powinna zostać zauważona. Od 1. do 22., druga połówka będzie Twoim priorytetem, zapomnij o przytłaczających i trudnych rozmowach.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu nie ma większych problemów, zatem świetnie! Przeżyj lato z prostotą, a radość życia może pomóc Ci w zmaganiach ze zmartwieniami rodzinnymi lub zawodowymi.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko